Місто:
Мова:

Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків по всій Україні

Що потрібно для відправки?

Шановні клієнти, котрі знаходяться поза Києвом, мають можливість відправити нам свій несправний пристрій з будь-якого населеного пункту України, в якому розташоване відділення кур’єрської служби доставки «Нова Пошта».

 • Заповніть та відправте форму заявки, після чого з Вами зв’яжеться менеджер для уточнення даних для відправки і деталей ремонту. Також для оформлення заявки Ви можете подзвонити по одному з номерів:
  (044) 338 89 03; (097) 831 63 33; (093) 007 63 33; (095) 491 63 33
 • Далі необхідно відправити пристрій, що був запакований належним чином, із поміткою «Крихкий вантаж» та повідомити номер транспортної накладної.
 • В залежності від несправності виконується діагностика, узгодження вартості та тривалості ремонту техніки. Після чого проводиться ремонт. Менеджер повідомить Вас про готовність, підтвердить дані для зворотного відправлення та видасть номер Транспортної накладної.
 • Оплата проходить за допомогою переводу на банківську картку після сповіщення щодо готовності пристрою чи накладеним платежем під час отримання.

  Заповніть поля нижче і наш оператор зв'яжеться
  з Вами протягом 2х хвилин
  3455 людей скористалися послугою

  РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ВІДПРАВКИ
  • Отримувач:
   Дзусенко А.В.
  • Мобільний телефон:
   (066)358-46-30
  • Адреса та номер складу:
   Склад № 25, м. Київ

  Швидкий та якісний ремонт телефонів, планшетів по всій Україні через Нову Пошту від сервісу «Ай-Яй-Яй»

  Ремонт телефонів Нова Пошта хоча самостійно і не виконує, але давно та плідно співпрацює з мережею київських майстерень з ремонту техніки «Ай-Яй-Яй», доставляючи телефони, ноутбуки і планшети з усіх точок України для обслуговування персоналом сервісу. Майстерні «Ай-Яй-Яй» вважаються одними з найкращих у столиці, адже тут працюють висококваліфіковані спеціалісти, що постійно підвищують рівень майстерності на різноманітних курсах та семінарах. Тільки у нас для ремонту технічних новинок застосовується рідкісне професійне обладнання, за допомогою якого легко виконати розбирання, ремонт та збирання будь-якого гаджету без пошкоджень та слідів втручання. До того ж, в розпорядженні інженерів «Ай-Яй-Яй» завжди є всі необхідні комплектуючі, а тому ремонт техніки з усієї України буде проведений навіть швидше, ніж у випадку здачі клієнтом пристрою у своєму місті.

  Чому ремонт iPhone Україна Нова Пошта і «Ай-Яй-Яй» виконують дешевше сервісів в інших містах?

  Якісний та недорогий ремонт елітної техніки дуже важко знайти в регіонах України. Пов’язано це з ти, що сервісні центри не можуть дозволити собі заздалегідь закупити деталі, наприклад, для Айфона, оскільки оригінальні комплектуючі Эппл коштують великих грошей. До того ж, в регіонах часто не вистачає кваліфікованих спеціалістів, які можуть виконати будь-який ремонт рідкісних технічних новинок. Тому люди, що звернулися за допомогою, можуть чекати відновлення свого гаджету від тижня до декількох місяців.

  Швидкий ремонт iPhone Україна Нова Пошта забезпечить через сервісні центри «Ай-Яй-Яй», куди техніка доставляється перевізником щоденно. Навіть сплачуючи за послуги Нової Пошти та ремонтні роботи нашого сервісу, клієнт платить у рази менше, ніж у будь-якій майстерні у своєму місті. Це пояснюється тим, що запчастини для iPhone закупаються нами оптом, що дозволяє сформувати прийнятну для клієнта ціну на ремонтні послуги. Будь-який майстер в іншому місті не дозволить собі мати річний запас комплектуючих на Айфони, тому при зверненні клієнта він замовить 1 одиницю у постачальника, що буде коштувати дорожче. До того ж, строки доставки комплектуючих на дорогі гаджети нерідко досягають кількох місяців.

  Як відправити телефон на ремонт з іншого міста через Нову пошту в сервіс «Ай-Яй-Яй»?

  Якісний ремонт телефонів Нова Пошта і сервіс «Ай-Яй-Яй» виконують дуже злагоджено та швидко. Для відправки телефону чи іншого пристрою в наші сервіси з інших регіонів України достатньо заповнити спеціальну форму на сайті «Ай-Яй-Яй», після чого клієнту передзвонять менеджери фірми та детально розкажуть умови і процедуру ремонтних робіт, домовившись про вартість послуг та їх строки. Після узгодження усіх деталей клієнту потрібно звернутись в будь-яке відділення Нової Пошти, упакувати свій телефон відповідно до встановлених правил та відправити його у Києв сервісному центру «Ай-Яй-Яй». Вже на наступний день техніка буде у наших спеціалістів, котрі проведуть комплексну діагностику, усунуть несправності та перевірять працездатність пристрою після ремонту. Після того, як телефон готовий до відправлення, менеджери «Ай-Яй-Яй» сповістять клієнта про це і вказують номер товарно-транспортної накладної.   Оберіть мову сайту