Місто:
Мова:
Всі бренди

Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків всіх брендів в Києві

Поломки мобільних пристроїв і портативної техніки – це неминучий наслідок їх активної експлуатації. Якщо пристрій несподівано виходить з ладу – то його власник залишається не просто без засобу зв’язку, він відрізаний від світу інформації, втрачає важливі дані і навіть гроші.

Мережа термінового ремонту телефонів і планшетів «Ай-яй-Яй» – це невідкладна допомога для портативних і мобільних пристроїв всіх брендів і моделей.

Якість ремонту будь-якого гаджета залежить від таких факторів, як:

* якісна Оперативна Діагностика;

* рівень професіоналізму сервісного інженера;

* наявність технічних і матеріальних ресурсів для термінового ремонту;

* знання та дотримання технології;

* використання офіційних запчастин;

* налагоджена логістика.

Майстри центру термінового ремонту “Ай-Яй-Яй ” виконають такі послуги, як діагностика та ремонт телефонів незалежно від бренду і характеру поломки. У нас є все, що потрібно для швидкого ремонту:

* запчастини, комплектуючі та витратні матеріали в наявності;

* новітнє обладнання для виконання всіляких ремонтних робіт як старих моделей пристроїв, так і ледь випущених;

* майстри зі світлими головами і золотими руками.

Ми налагодили процес ремонту техніки, оснастили майстерні найсучаснішим обладнанням, тому Ви отримаєте відремонтовану річ точно в строк і з гарантією.

Сервіс-центр «Ай-яй-яй» – це розумні технології, без яких неможливий ремонт сучасних гаджетів. Ми працюємо як з фізичними, так і з програмними неполадками.

 

Діагностика та швидкий ремонт ноутбуків в “Ай-Яй-Яй ” сервісі

Сервісний центр Ай-Яй-Яй успішно ремонтує не тільки мобільні пристрої, але також здійснює ремонт ноутбуків, планшетів та іншої техніки. Ви не втратите важливу інформацію, не залишитеся без доступу в мережу і можливості працювати в самий невідповідний момент, що б не сталося з вашим гаджетом.

Якщо ноутбук перестав працювати або не включатися, не варто самостійно його розбирати і намагатися ремонтувати. Можливо, проблема в харчуванні або програмному забезпеченні, що не вимагає зайвого втручання у «внутрішній світ» пристрою. Всі проблеми з ноутбуками діляться на програмні та апаратні: вийшла з ладу материнська плата, обірвався контакт і т.д. трапляється, що сторонні пристрої, підключені до ноутбуків, викликають збої в їх роботі.

Спеціаліст сервісу продіагностує пристрій, визначить причину несправності і її характер, а потім буде діяти по ситуації. Сервісний інженер АйЯйЯй завжди запропонує замовнику оптимальне цінове рішення проблеми, не буде витрачати гроші клієнта на недоцільний ремонт пристрою.

 

Ремонт телефонів і планшетів по всій Україні через Нову Пошту

Не в кожному населеному пункті можна знайти кваліфікованого майстра, а що говорити, якщо мова йде про невеликому селищі. Для клієнтів центру термінового ремонту Ай-Яй-Яй ремонт можливий по всій Україні. Заповніть форму на сайті, після чого оператор зв’яжеться з Вами для обговорення подробиць: характеру поломки, вартості ремонту, термінів і т. д.

Відправити телефон в ремонт можна з будь-якого відділення «Нової Пошти» по Україні. Важливо забезпечити надійну упаковку гаджета, щоб убезпечити його від пошкодження в процесі транспортування.

Найближчий ремонт телефонів Ай-Яй-Яй – це сервіс, доступний кожному. У наших майстрів золоті руки, тому якість ремонту завжди на висоті. Ми заощадимо вам час і гроші.

Детальніше

Приховати

Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту