Місто:
Мова:
Ремонт Google Pixel
Виберіть модель:

Заміна скла екрана Google Pixel в Києві та Україні

Сервіс-центр Google Pixel тепер доступний для жителей Києва. Ваш девайс розбився і відмовляється вмикатись? Головне – не впадати у відчай, адже досвідчені майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» усунуть неполадку будь-якої складності буквально за кілька годин. щоб зрозуміти, в чому причина сбою в роботі девайсу, пристрій піддається діагностичному обстеженню. Використанні новітнього обладнання дозволяє швидко і точно виявити причину поломки. Через 15-20 хвилин майстер не тільки надасть інформацію відносно знайдених несправностей, але і оголосить суму, в котру Вам стане ремонт Гугл Піксель, а також строки відновлення девайсу. В кожному нашому філіалі в необхідній кількості є: якісний видатковий матеріал, оригінальні комплектуючі та надійні аналоги. Відмінною особливістю послуг, що нами пропонуються, є надання гарантії на виконані роботи, рівно як і на замінені деталі. Якщо протягом строку, що передбачений нашою гарантією (3 місяця), з встановленою та відремонтованою нашими майстрами деталлю виникнуть якісь проблеми, ми проведемо повторний ремонт. Незалежно від того, буде це заміна скла Google Pixel Київ чи встановлення дисплею, – при чому, в цей раз повністю безплатно.

Ремонт Гугл Піксель: професійна консультація в службі технічної підтримки

Вихід із ладу смартфон переважно застає свого власника в найменш підходящий момент. Сервіс-центр Google Pixel постійно покращує якість послуг, які ми надаємо своїм клієнтам. Наш онлайн-менеджер готовий цілодобово, в будь-який день тижня надати Вам професійну консультацію відносно технічних проблем, що виникли з Вашим телефоном. Питання, які Вас цікавлять, Ви можете поставити нашим менеджерам шляхом дзвінку по будь-якому з телефонних номерів, що вказані на офіційному сайті компанії. Роздавили девайс чи впустили його у воду? Зв’яжіться з нашими експертами в Вайбері або Скайпі.

Де виконується заміна скла Google Pixel Київ

Незалежно від виду поломки експерти вищої кваліфікації сервісного центру «Ай-Яй-Яй» виконують такі роботи як заміна скла Google Pixel Київ чи ремонт зовнішніх роз’ємів в будь-якому з наших філіалів. Наші відділення мають зручний графік роботи та знаходяться недалеко від зупинок громадського транспорту.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Google Pixel (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Google Pixel (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Google Pixel (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Google Pixel (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Google Pixel (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Google Pixel (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Google Pixel (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Google Pixel (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Google Pixel (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Google Pixel (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Google Pixel (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Google Pixel (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Google Pixel після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Google Pixel (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Google Pixel (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту