Місто:
Мова:

Ремонт телефонів, планшетів Хрещатик (Центр)

Ми на Google картах
Google панорами
Адреса:
вул. Прорізна, 3, офiс №35 (тимчасово не працює)
  • Метро Хрещатик (2 хвилини)
  • Метро Майдан Незалежності (4 хвилини)
  • Метро Золоті Ворота (5 хвилин)
Графік роботи:
ВІДДІЛЕННЯ ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ
найближче відділення на Олімпійській (вул. Антоновича, 59)
замовити дзвінок

Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків на Хрещатику та Майдані Незалежності (Шевченківський район)

м. Київ, вул. Прорізна, 3 (метро Хрещатик – 2 хвилини, метро Майдан Незалежності – 4 хвилини, метро Театральна і метро Золоті Ворота – 5 хвилин). Шевченківський район Києва

 

ремонт телефонов левый правый берег возле метро Хрещатик

Як до нас дістатися від метро Хрещатик:

Відділення сервіс-центру “ай-яй-яй” на вулиці Прорізній, 3 знаходиться всього в двох хвилинах пішої доступності від центрального виходу з метро Хрещатик, тому відділення підійде клієнтам, яким потрібен ремонт телефонів на Хрещатику. Необхідно перейти на протилежну сторону вулиці через підземний перехід. Вийшовши з переходу, ви опинитеся біля магазину «Nike». Від магазину пройти 10 метрів до вулиці Прорізна і, не переходячи дорогу, піднятися вгору 10 метрів до першої арки будинку №3, яка буде знаходиться по ліву сторону. Біля арки буде вивіска ” сервіс-центр. Ремонт телефонів, планшетів». Зайшовши в арку, праворуч ви побачите відділення сервіс-центру» ай-яй-Яй ” на Прорізній, 3. Відділення підійде тим, кому потрібен ремонт iPhone на Хрещатику, так як знаходиться всього в одній хвилині від вулиці Хрещатик.


ремонт телефонов левый правый берег возле метро Майдан Незалежності

Як до нас дістатися від метро Майдан Незалежності:

Найближчим виходом з метро є вихід у ГОЛОВПОШТАМПТУ. Від ГОЛОВМПОШТАМПТУ необхідно пройти вулицею Хрещатик у бік Цуму. Дійшовши до першого світлофора, необхідно перейти вулицю Хрещатик і повернути праворуч вгору по вулиці Прорізна. Від світлофора пройти 10 метрів вгору до першої арки зліва будинку №3, у дворі якої і знаходиться ремонт телефонів на Майдані Незалежності.


ремонт телефонов левый правый берег возле метро Театральна

Як до нас дістатись від метро Театральна:

Необхідно вийти на бік Цуму, потім повернути на вулицю Пушкінську і пройти по ній близько чотирьох хвилин до першого світлофора. Не переходячи дорогу, повернути праворуч і спуститися вниз по вулиці Прорізна до останньої арки перед вулицею Хрещатик. Увійшовши в арку, ви побачите вивіску сервіс-центру і потрапите в наш ремонт Samsung Galaxy a73 на Театральній.


ремонт телефонов левый правый берег возле метро Золоті Ворота

Від метро Золоті Ворота:

Щоб дістатися до нас в ремонт телефонів від Золотих воріт, необхідно пройти від метро в бік Софійської площі до першого світлофора. Перейти вулицю Володимирська і спуститися вниз по вулиці Прорізна. Не доходячи до вулиці Хрещатик по праву сторону ви побачите арку, а також рекламну вивіску «сервіс-центр. Терміновий ремонт iPhone і Android». Увійшовши в арку, ви потрапите у відділення сервіс-центру «Ай-яй-Яй» і ремонт iPhone на Золотих воротах.

Часті питання (FAQ)
Як дістатися до нас від метро Хрещатик?
Відділення сервіс-центру Ай-Яй-Яй на вулиці Прорізній, 3 знаходиться всього в двох хвилинах пішої доступності від центрального виходу з метро Хрещатик, тому відділення підійде клієнтам, яким потрібен ремонт телефонів на Хрещатику. Необхідно перейти на протилежну сторону вулиці через підземний перехід. Вийшовши з переходу, ви опинитеся біля магазину «Nike». Від магазину пройти 10 метрів до вулиці Прорізна і, не переходячи дорогу, піднятися вгору 10 метрів до першої арки будинку №3, яка буде знаходиться по ліву сторону. Біля арки буде вивіска " сервіс-центр. Ремонт телефонів, планшетів». Зайшовши в арку, праворуч ви побачите відділення сервіс-центру Ай-Яй-Яй на Прорізній, 3. Відділення підійде тим, кому потрібен ремонт iPhone на Хрещатику, так як знаходиться всього в одній хвилині від вулиці Хрещатик.
Як дістатися до нас від метро Майдан Незалежності?
Найближчим виходом з метро є вихід у Головпоштамту. Від Головпоштамту необхідно пройти вулицею Хрещатик у бік Цуму. Дійшовши до першого світлофора, необхідно перейти вулицю Хрещатик і повернути праворуч вгору по вулиці Прорізна. Від світлофора пройти 10 метрів вгору до першої арки зліва будинку №3, у дворі якої і знаходиться ремонт телефонів на Майдані Незалежності.
Как добраться к нам от метро Золотые Ворота?
Щоб дістатися до нас в ремонт телефонів від Золотих воріт, необхідно пройти від метро в бік Софійської площі до першого світлофора. Перейти вулицю Володимирська і спуститися вниз по вулиці Прорізна. Не доходячи до вулиці Хрещатик по праву сторону ви побачите арку, а також рекламну вивіску «сервіс-центр. Терміновий ремонт iPhone і Android» Увійшовши в арку, ви потрапите у відділення сервіс-центру «Ай-яй-Яй» і ремонт iPhone на Золотих воротах.
Як дістатися до нас від метро Театральна?
Необхідно вийти на бік Цуму, потім повернути на вулицю Пушкінську і пройти по ній близько чотирьох хвилин до першого світлофора. Не переходячи дорогу, повернути праворуч і спуститися вниз по вулиці Прорізна до останньої арки перед вулицею Хрещатик. Увійшовши в арку, ви побачите вивіску сервіс-центру і потрапите в наш ремонт телефонів на Театральній.    Оберіть мову сайту