Місто:
Мова:
Ремонт Samsung
Виберіть модель:

Заміна скла Samsung в Києві. Ремонт телефонів Самсунг всіх моделей

Сервіс-центр Samsung – це унікальна можливість отримати якісне обслуговування по ціні, що приємно дивує своєю демократичністю. Впродовж тривалого часу майстерня «Ай-Яй-Яй» надає широкий комплекс послуг по обслуговуванню смартфонів південнокорейського виробництва. На офіційному сайті надана вся необхідна інформація щодо вартості, а також тривалості ремонтних робіт. Від замовника вимагається лише обрати потрібну модель гаджету і послугу, а також ознайомитися з прейскурантом, що відображає актуальні ціни. Для отримання додаткової інформації Ви можете скористатися цілодобовим онлайн-консультуванням в чаті чи зв’язатися з менеджерами у Вайбері чи Скайпі. Не менш зручним варіантом буде консультація по одному з представлених на сайті телефонних номерів чи опція зворотній дзвінок».

Сервісний центр смартфонів Samsung в Києві та Україні

Щоб замовити послугу з ремонту смартфону Самсунг Вам необхідно звернутися в будь-який з філіалів сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Відомості про їх місцезнаходження у місті Києві також є на офіційному ресурсі нашої компанії. Якщо Ви проживаєте за межами столиці, то доставити гаджет в нашу майстерню допоможе послуга кур'єрська доставка.

Ремонт телефонів Самсунг в майстерні «Ай-Яй-Яй»

Ремонт телефонів Самсунг проводиться майстрами сервісного центру «Ай-Яй-Яй» якісно та оперативно. Завдяки наявності в нашому арсеналі оригінальних запчастин для девайсів південнокорейського бренду, а також використанню сучасного обладнання і професійних інструментів будь-яка поломка буде усунена на професійному рівню. Як правило, наші спеціалісти щоденно обслуговують велику кількість користувачів телефону Самсунг. Несправності можуть бути цілковито різними, починаючи з механічних пошкоджень та закінчуючи поломками внаслідок контакту смартфону з водою. Після проведення діагностики та визначення причин збою в роботі девайсу майстри виконують ремонтні роботи та відновлюють функціональність пристрою. В результаті клієнт отримує працюючий телефон та гарантійний талон, що є дійсним впродовж 3 місяців.

Які послуги надає сервіс-центр Самсунг Галаксі в Києві

Сервіс-центр Самсунг Галаксі в Києві проводить профілактичне та ремонтне обслуговування різноманітних моделей з логотипом південнокорейського виробника. До того ж, в майстерні «Ай-Яй-Яй» можна замовити не тільки звичайне, а ще й термінове відновлення мобільного пристрою. Наявність особистого складу дозволяє реалізувати замовлення будь-якої складності в максимально короткі строки. Окрім внутрішнього та зовнішнього ремонту наші майстри проводять маніпуляції, пов’язані з прошивкою системи та її оптимізації. Пайка обірваних з’єднань, заміна тріснутого скла чи розбитого дисплея, очищення від скупчення сміття, відновлення працездатності головних систем гаджету (процесор, материнська плата, графічний прискорювач) – для нас немає нічого неможливого.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Samsung (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Samsung (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Samsung (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Samsung (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Samsung (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Samsung (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Samsung (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Samsung (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Samsung (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Samsung (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Samsung (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Samsung (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Samsung після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Samsung (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Samsung (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту