Місто:
Мова:

Ремонт телефонів, планшетів на метро Лісова, Чернігівська (Лісовий масив)

Ми на Google картах
Як пройти до нас від метро (відео)?
Адреса:
вул. Андрія Малишка, 2
  • Метро Лесная
  • Метро Черниговская
Графік роботи:
ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 17:00
НД: выходной
замовити дзвінок

Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків на метро Лісова, Чернігівська та біля Даринка

м. Київ, вул. Червоноткацька, 59/2. Поруч з “Даринком” (навпроти корпусу “хутра, Шкіра, Дублянки”)

ремонт телефонов левый правый берег возле метроЛісова

Від метро Лісова?

Тим, кому потрібен ремонт телефонів на метро Лісова, досить вийти з метро і перейти вулицю Попудренка на протилежну сторону, потім рухатися в бік “Даринка” через вулицю Біломорська до будівлі з адресою “вул.Червоноткацька, 59/2″. Вхід в сервіс-центр знаходиться навпроти останнього корпусу речового ринку”хутра, Шкіра, Дублянки”. Фасад відділення обладнаний рекламними вивісками з написом “Ремонт телефонів, планшетів. Магазин аксесуарів”. Будівля сервіс-центру знаходиться поруч з Храмом Преподобного Миколи Святоші.

ремонт телефонов левый правый берег возле метроЧернигівська

Від метро Чернигівська?

Необхідно вийти з метро Чернігівська і кілька хвилин пройти в бік вулиці Червоноткацька. Опинившись на вулиці Червоноткацька, прямуватиме у бік речового ринку “Даринок”. Дійшовши до повороту, пройти 100 метрів у бік ринку до будівлі з адресою: вул.Червоноткацька 59/2. Вхід у відділення сервіс-центру знаходиться з фасаду будівлі і обладнаний банерною рекламою з розпізнавальними знаками компанії і написом “терміновий ремонт планшетів”.

ремонт iphone телефонов бессарабка киевДаринок

Як дістатись?

Відділення сервіс-центру “ай-яй-Яй” на метро Лісова знаходиться з протилежного боку від ринку “Даринок”, відразу навпроти корпусу “хутра, Шкіра, Дублянки”. Вхід до філії добре проглядається з фасаду вулиці, так як обладнаний зовнішньою рекламою із зображенням логотипів “Apple” і “Android”. Хорошим орієнтиром є Церква (“Храм Преподобного Миколи Святоші), так як філія розташована в сусідній від церкви будівлі.

Часті питання (FAQ)
?Как добраться к нам от метро Черниговская?
Необходимо выйти из метро Черниговская и несколько минут проследовать в сторону улицы Красноткацкая. Оказавшись на улице Красноткацкая, направляться в сторону вещевого рынка "Дарынок". Дойдя до поворота, проследовать 100 метров в сторону рынка к зданию с адресом: ул. Красноткацкая 59/2. Вход в отделение сервис-центра находится с фасада здания и оборудован баннерной рекламой с опознавательными знаками компании и надписью "Срочный ремонт телефонов и планшетов".
?Как добраться к нам от метро Лесная?
Тем, кому нужен ремонт телефонов на метро Лесная, достаточно выйти из метро и перейти улицу Попудренко на противоположную сторону, затем двигаться в сторону "Дарынка" через улицу Беломорская к зданию с адресом "ул. Красноткацкая, 59/2". Вход в сервис-центр находится напротив последнего корпуса вещевого рынка "Меха, кожа, дублёнки". Фасад отделения оборудован рекламными вывесками с надписью "Ремонт телефонов, планшетов. Магазин аксессуаров". Здание сервис-центра находится рядом с Храмом Преподобного Николая Святоши.
?Как добраться к нам от "Дарынка"?
Отделение сервис-центра "Ай-Яй-Яй" на метро Лесная находится с противоположной стороны от рынка "Дарынок", сразу напротив корпуса "Меха, кожа, дублёнки". Вход в филиал хорошо просматривается с фасада улицы, так как оборудован наружной рекламой с изображением логотипов "Apple" и "Android". Хорошим ориентиром является церковь ("Храм Преподобного Николая Святоши), так как филиал расположен в соседнем от церкви здании.    Оберіть мову сайту