Місто:
Мова:

Сервіс-центр Ай-Яй-Яй метро Святошино (Святошинський район)

Ми на Google картах
Адреса:
вул. Святошинска, 1 (тимчасово не працює)
  • Метро Святошино (1 минута)
  • Метро Житомирская (5 минут)
  • Метро Академгородок (10 минут)
  • Метро Нивки (10 минут)
Графік роботи:
ВІДДІЛЕННЯ ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ
найближче відділення на Шулявській (вул. Вадима Гетьмана, 17)
замовити дзвінок

Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків на метро Святошино, поруч з метро Житомирська та метро Академмістечко (Святошинський район).

м. Київ, вул. Святошинська, 1 (метро Святошино – 1 хвилина, метро Житомирська – 7 хвилин, метро Академмістечко та метро Нивки – 15 хвилин). Святошинський район Києва

ремонт телефонов левый правый берег возле метро Святошино

Як дістатись від метро Святошин:

Філія знаходиться всього в одній хвилині ходьби від метро Святошино. Жителям Києва, яким необхідний ремонт телефонів на метро Святошино, необхідно вийти з метро на бік Макдональдс і перейти на дорогу на бік магазину “Територія мінімальних цін”, потім, керуючись покажчиками з написом “сервіс-центр”, пройти 50 метрів від магазину до великої зовнішньої вивіски з написом “Ремонт телефонів“, де ви і знайдете наш сервіс-центр на Святошино.


ремонт телефонов левый правый берег возле метро Житомирська

Як дістатись від метро Житомирська:

Киянам, які проживають поруч з метро Житомирська і шукають ремонт планшетів в Святошинському районі, досить проїхати одну станцію метро або ж пройти 10 хвилин пішки по проспекту Перемоги в бік метро Святошино, потім пройти до будівлі з адресою вулиця Святошинська, 1, де розміщений великий фірмовий банер нашого сервіс-центру на метро Житомирська з написом “сервіс-центр“.


ремонт телефонов левый правый берег возле метро Академмістечко

Як дістатись від метро Академмістечко:

Наш ремонт Samsung S23 Ultra на Святошино знаходиться всього в одній зупинці від метро Академмістечко, тому жителям Святошинського району Києва досить скористатися поїздкою в метро, яка займе всього 7-8 хвилин. Філія знаходиться поруч з Макдональдсом і вивіска сервіс-центру на Академмістечку добре проглядається з боку парковки ресторану.    Оберіть мову сайту