Місто:
Мова:
Ремонт OnePlus
Виберіть модель:

Ремонт телефонів OnePlus в Києві: заміна скла, екрану, батареї

Як тільки молода китайська компанія OnePlus почала поставляти свої мобільні розробки на світовий технічний ринок ремонтні спеціалісти одразу ж зацікавились апаратними особливостями нових гаджетів. І, хоча на рахунку бренду поки не так багато смартфонів, в салоні Ай-Яй-Яй для кожного з них вже розроблений спеціальний алгоритм, що дозволяє зробити ремонт OnePlus максимально швидким та безпечним.   Насправді з технічної точки зору спеціалісти популярного ресурсу iFixit вже провели оцінку всієї існуючої продукції холдингу і загальна ремонтопридатність бренду була оцінена на 7 балів з 10. Це дуже непоганий результат, враховуючи той факт, що корпус і внутрішнє наповнення фірмових апаратів виконане по особливим виробничим схемам, що характерні лише для продукції OnePlus. Наприклад, в якості основного програмного розподільника компанія використовує власну, призначену для користувача, оболонку OxygenOS, яка хоча і максимально близька до своєї першооснови – Android, але має ряд специфічних програмних рішень. Завдяки такому нововведенню всі софтові проблеми китайських смартфонів здатний вирішити лише якісний та надійний сервісний центр OnePlus, співробітники якого  не з чуток знайомі з особливостями такої інноваційної продукції. І все ж де в чому смартфони від OnePlus є дуже близькими до загальновідомих мобільних продуктів, – слабким місцем кожного апарату все ще є сенсорний дисплей, незважаючи на велику кількість захисних покриттів та зміцненого скла. Згідно з даними нашого салону Ай-Яй-Яй більше 70 відсотків звернень з вини користувача пов’язані з порушенням цілісності цієї системи. І оскільки експлуатувати смартфон з розбитим сенсорно-екранним блоком зовсім неможливо, то власник змушений звернутися до спеціалістів відразу після появи несправності, щоб убезпечити пристрій від подальшого руйнування. Насправді мобільний центр Ай-Яй-Яй надає своїм клієнтам практично повний спектр відновлювальних послуг, до яких входить і зовнішній, і внутрішній, і програмний ремонт смартфонів ванплюс. І, хоча смартфони цієї лінійки з’явились на полицях вітчизняних магазинів відносно недавно, наші співробітники вже вивчили їх конструкційні особливості, відшукали найбільш вразливі місця і продумали оптимальні способи усунення найрізноманітніших несправностей. Сервісний салон Ай-Яй-Яй – це не тільки відмінна мобільна майстерня, – ми також надаємо власникам змінні компоненти та блоки, котрі можуть знадобитися майстру при відновленню працездатності гаджету.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні OnePlus (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону OnePlus (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні OnePlus (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні OnePlus (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні OnePlus (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні OnePlus (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні OnePlus (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні OnePlus (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні OnePlus (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні OnePlus (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні OnePlus (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону OnePlus (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону OnePlus після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону OnePlus (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні OnePlus (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту