Місто:
Мова:

Ремонт телефонів, планшетів метро Осокорки (Дарницький район)

Ми на Google картах
Як пройти до нас від метро (відео)?
Google панорами
Адреса:
Дніпровська набережна, 25А, 2 поверх
  • Метро Позняки (10 минут)
  • Метро Осокорки (15 минут)
Графік роботи:
ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: вихідний
НД: з 10:00 до 17:00
замовити дзвінок

Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків на метро Осокорки (Дарницький район Києва)

м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 25а, другий поверх Бізнес-Центру

ремонт телефонов левый правый берег возле метроПозняки

Від метро Позняки?

Клієнтам, які проживають в житловому районі Позняки, і, бажаючим провести ремонт телефонів біля метро Позняки, досить пройти всього близько трьох хвилин по проспекту Петра Григоренка, потім повернути на вулицю Анни Ахматової і пройти по ній 7 хвилин у бік Дніпровської набережної. Наш Ремонт Samsung на Осокорках і буде знаходитися відразу на перетині вулиць Анни Ахматової та Дніпровської набережної. Ви побачите триповерховий бізнес-центр з великою синьою вивіскою магазину «АТБ». Праворуч і ліворуч від фасаду будівлі знаходяться входи в будівлю БЦ, кожен з яких приведе вас в офіс №20, в якому і знаходиться сервіс-центр на Осокорках.

ремонт телефонов левый правый берег возле метроОсокорки

Від метро Осокорки?

Необхідно пройти від метро Осокорки по вулиці Дніпровська набережна в бік Березняків близько 15 хвилин. Основним орієнтиром буде перехід, який розділяє вулицю Анни Ахматової. Необхідно перейти на іншу сторону дороги і пройти близько 20 метрів до будинку №25а. на фасаді будівлі ви побачите вивіски і покажчики, які легко зорієнтують і приведуть вас в наш ремонт Сяомі Мі Нот 10 Про на Осокорках.

ремонт телефонов левый правый берег возле метроХарківська

Від метро Харківська?

Що дістатися в наш ремонт айфонів в Дарницькому районі від метро Харківська, необхідно пройти близько 20 хвилин по проспекту Миколи Бажана до метро Позняки, потім пройти 10 хвилин по вулиці Петра Григоренка до вулиці Анни Ахматової і від вулиці Анни Ахматової пройти в бік Дніпровської набережної. Останній будинок праворуч №25а і буде адресою, де знаходиться наш ремонт телефонів на Харківському масиві.

ремонт iphone телефонов бессарабка киевБерезняки

Від Березняків?

Необхідно пройти по вулиці Павла Тичини і в бік вулиці Дніпровська набережна і прямувати до метро Осокорки до бізнес-центру з великою синьою вивіскою магазину «АТБ». В даному БЦ і знаходиться відділення сервіс-центру» ай-яй-Яй”, що здійснює ремонт Xiaomi Mi Note 10 на Березняках і в Дарницькому районі в цілому.

Часті питання (FAQ)
?Как добраться к нам от метро Осокорки?
Необходимо проследовать от метро Осокорки по улице Днепровская Набережная в сторону Березняков около 15 минут. Основным ориентиром будет переход, который разделяет улицу Анны Ахматовой. Необходимо перейти на другую сторону дороги и пройти около 20 метров к дому №25а. На фасаде здания Вы увидите вывески и указатели, которые легко сориентируют и приведут Вас в наш ремонт телефонов на Осокорках.
?Как добраться к нам от метро Позняки?
Клиентам, проживающим в жилом районе Позняки, и, желающим произвести ремонт телефонов возле метро Позняки, достаточно пройти всего около трёх минут по проспекту Петра Григоренко, затем повернуть на улицу Анны Ахматовой и пройти по ней 7 минут в сторону Днепровской Набережной. Наш Ремонт iPhone на Осокорках и будет находиться сразу на пересечении улиц Анны Ахматовой и Днепровской Набережной. Вы увидите трёхэтажный бизнес-центр с большой синей вывеской магазина «АТБ». Справа и слева от фасада здания находятся входы в здание БЦ, каждый из которых приведёт Вас в офис №20, в котором и находится ремонт айфонов на Осокорках.
?Как добраться к нам с Березняков?
Необходимо проследовать по улице Павла Тычины и в сторону улицы Днепровская Набережная и направляться к метро Осокорки до Бизнес-центра с большой синей вывеской магазина «АТБ». В данном БЦ и находится отделение сервис-центра «Ай-Яй-Яй», осуществляющее ремонт телефонов на Березняках и в Дарницком районе в целом.    Оберіть мову сайту