Місто:
Мова:

Ремонт телефонів, планшетів на Олімпійській

Ми на Google картах
Google панорами
Адреса:
вул. Антоновича, 59
  • Метро Олимпийская (3 минуты)
  • Метро Льва Толстого (6 минут)
  • Метро Дворец Спорта (8 минут)
Графік роботи:
ПН-ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: з 10:00 до 17:00
ВС: вихідний
замовити дзвінок

Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків на Палаці Спорту і на метро Льва Толстого

м. Київ, вул. Антоновича, 59 (метро Олімпійська – 3 хвилини, метро Площа Льва Толстого – 5 хвилин, метро Палац Спорту – 5 хвилин).

ремонт телефонов левый правый берег возле метро Палац Спорту

Від метро Палац Спорту?

Щоб дістатися в наш сервіс-центр на Палаці Спорту, необхідно пройти по вулиці Еспланадна до вул.Рогнідинська і піднятися вгору по вул. Рогнідинська до Синагоги Бродського. Потім, прямуючи по вулиці Шота Руставелі в бік Кінопанорами, пройти 3 хвилини до будинку №27. Ви побачите арку з вивіскою ” Ремонт iPhone, телефонів і планшетів», в яку необхідно пройти. В арці і знаходиться вхід в сервіс-центр по ремонту телефонів на Палаці Спорту.


ремонт телефонов левый правый берег возле метро Льва Толстого

Від метро Площа Льва Толстого?

Необхідно вийти з метро на бік кінотеатру “Київ” і пройти від виходу з метро 10 метрів до будинку з адресою : Шота Руставелі, 27Б. будинок розділений аркою, в яку необхідно увійти. Пройти через арку до вулиці Шота Руставелі і перейти на іншу сторону дороги. Від переходу повернути праворуч і пройти 20 метрів до будинку №27. Зайти в арку будинку №27 і пройти 5 метрів до вивіски «сервіс-центр Ай-яй-яй. Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків» і ви потрапите в наше відділення на Льва Толстого.


ремонт iphone телефонов бессарабка киев Бесарабська площа

Від Бесарабської площі?

Вулиця Шота Руставелі, на якій знаходиться наше відділення, з’єднана з вулицею Басейна, на якій знаходиться Бессарабський ринок, сама Бессарабська площа, БЦ «Арена», ТРЦ «Гулівер» і Метроград, тому відділення підійде клієнтам, яким потрібен ремонт телефонів на Бессарабці. Необхідно спуститися від вулиці Басейна до вулиці Шота Руставелі, 1. Потім пройти по вулиці Шота Руставелі в бік Синагоги Бродського і Кінопанорами до будинку №27. Шлях від Бессарабки до нашої філії на Палаці Спорту займе всього близько 5 хвилин, тому відділення буде зручно тим, кому необхідний ремонт iPhone на Басейній, біля Гуллівера, арени і Метрограда.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроПечерська

Від метро Печерська?

Для жителів Печерського району найближчим відділенням сервіс-центру “ай-яй-Яй”, є відділення на вул. Шота Руставелі, 27Б. тим, кому необхідний ремонт iPhone Велика Васильківська, досить проїхати від метро Печерська до метро Палац Спорту і, потім, пройти 4 хвилини до відділення на вул.Шота Руставелі, 27Б. шлях до відділення займе не більше 15 хвилин, так як філія знаходиться в Печерському районі Києва.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроДружби Народів
Від метро Дружби Народів?

Всього 10-15 хвилин займе дорога до філії на Палаці Спорту для клієнтів, які бажають провести ремонт телефонів ВанПлас Дружби Народів. Відділення СЦ  “ай-яй-Яй ” на Палаці Спорту знаходиться в двох станціях метро від метро Дружби Народів.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроОлімпійська

Від метро Олімпійська?

Клієнтам, які знаходяться на метро Олімпійська, досить витратити всього 5-7 хвилин для того, щоб дістатися за допомогою метро до відділення СЦ «ай-яй-Яй» на Льва Толстого, так як філія розташована на наступній від метро Олімпійська станції метро. Тим, кому необхідний ремонт Xiaomi Mi Note 10 Lite Олімпійська, досить проїхати всього одну зупинку метро до нашого відділення на вул.Шота Руставелі, 27Б.

Часті питання (FAQ)
?Как найти нас в районе Олимпийской?
Клиентам, которые находятся на метро Олимпийская, достаточно потратить всего 5-7 минут для того, чтобы добраться с помощью метро к отделению СЦ «Ай-Яй-Яй» на Льва Толстого, так как филиал расположен на следующей от метро Олимпийская станции метро. Тем, кому необходим ремонт iPhone Олимпийская, достаточно проехать всего одну остановку метро к нашему отделению на ул.Шота Руставели, 27Б.
?Как найти нас в районе Дворца Спорта?
Чтобы добраться в наш сервис-центр на Дворце Спорта, необходимо проследовать по улице Эспланадная до ул. Рогнединская и подняться вверх по ул. Рогнединская до Синагоги Бродского. Затем, направляясь по улице Шота Руставели в сторону Кинопанорамы, проследовать 3 минуты к дому №27. Вы увидите арку с вывеской «Ремонт iPhone, телефонов и планшетов», в которую необходимо пройти. В арке и находится вход в сервис-центр по ремонту телефонов на Палаце Спорта.    Оберіть мову сайту