Місто:
Мова:
Ремонт Xiaomi
Виберіть модель:

Сервіс Xiaomi в Києві: заміна скла, екрана, батареї

Сервісний центр Xiaomi пропонує повний спектр послуг з ремонту гаджетів китайського виробника. Необхідно відзначити, що в розпорядженні наших спеціалістів є все необхідне для того, щоб ремонт Xiaomi був виконаний якісно та швидко. Не можна не відмітити ще й те, що кожен спеціаліст, що виконує ремонт Сяомі, є професіоналом свого діла. Тому вони чудово знають про те, які особливості має кожна з моделей смартфону і яким чином виконати ремонтні роботи швидко, а також якісно.

Коли необхідно звертатися в сервісний центр Xiaomi?

В наш сервісний центр Xiaomi звертаються по найрізноманітнішим причинам, що пов’язані з порушенням працездатності гаджетів даного виробника. Як правило, порушення такого роду виникає в ситуаціях, коли був спричинений механічний вплив на пристрій, або ж відбувся його контакт з вологою. В даному випадку зі строю може виходити як одна комплектуюча, так і декілька. Відзначимо, що засмучуватись в даній ситуації не потрібно, адже професійні спеціалісти майстерні зможуть виконати ремонт Xiaomi дуже швидко та з наданням гарантійного обслуговування.

Заміна екрану Xiaomi в найкоротші строки

Послуга, під якою мається на увазі заміна екрану Xiaomi, є однією з найбільш розповсюджених в нашій майстерні. Слід відзначити, що вона передбачає виконання діагностики пристрою та подальшої заміни пошкоджених комплектуючих. В розпорядженні майстрів маються всі необхідні моделі екранів для смартфонів даного виробника.

Які переваги отримує клієнт, який замовив ремонт Xiaomi у нас?

В розпорядженні наших майстрів є всі необхідні комплектуючі, котрі частіше за все потребують заміни на смартфонах даної марки. Завдяки тому, що всі філіали сервісного центру устатковані сучасним обладнання для діагностики та ремонту техніки, можна бути впевненим, що проблема, яка виникла, буде вирішена буквально за кілька годин. Професіоналізм наших спеціалістів дозволяє їм ремонтувати до десяти мобільних пристроїв на день. Унікальна технологія, відповідно до якої виконується розборка та збирання гаджету, забезпечує можливість не залишати сліди ремонту на гаджеті. Таким чином, в подальшому Ви зможете продати мобільний пристрій набагато вигідніше. У разі виникнення питань Ви завжди можете звернутись за допомогою до нашого спеціаліста.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Xiaomi (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Xiaomi (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Xiaomi (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Xiaomi (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Xiaomi (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Xiaomi (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Xiaomi (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Xiaomi (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Xiaomi (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Xiaomi (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Xiaomi (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Xiaomi (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Xiaomi після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Xiaomi (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Xiaomi (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту