Місто:
Мова:

Про нас

Про сервіс-центр Ай-Яй-Яй. 6 років успішної роботи для наших клієнтів

Сервіс-центр Ай-Яй-Яй – сучасна мережа термінового ремонту мобільних пристроїв. Установа успішно здійснює свою діяльність з 2012 року. На сьогоднішній день відкрито 10 філіалів на території міста Київ. Колектив компанії включає в себе 30 співробітників, серед яких: 2 менеджери, 12 інженерів, 6 спеціалістів з переклейки скла на екранах, 2 кур’єри та директор мережі.

Маркетологами був розроблений максимально зручний алгоритм звернення клієнта в будь-яке з відділень мережі. У 2013 році створено сайт iya-yai.kiev.ua з актуальним та детальним прейскурантом цін, який постійно оновлюється та доповнюється новими марками і моделями пристроїв. Будь-який з відвідувачів інтернет-ресурсу нашої компанії протягом декількох секунд після звернення отримує негайну відповідь на питання, що його цікавить. Інформація надається цілодобово нашим online-консультантом Анжелікою Рудницькою або у робочий час з 9:00 до 19:00 менеджерами сервіс-центру Ай-Яй-Яй.

Завжди актуальні ціни на ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків

Актуальні та фіксовані ціни – основна перевага «Ай-Яй-Яй». Клієнту необов’язково витрачати свій час на уточнення вартості послуг, тому що інформація про ціни знаходиться у вільному доступі на порталі компанії. Також немає необхідності в узгодженні часу візиту, адже компанія має особистий склад деталей та комплектуючих. Така політика дозволяє провести ремонт ноутбуку, планшету чи телефону в мінімальний термін, без витрат часу на уточнення вартості та тривалості виконання послуг.

На сайті ведеться та постійно поповнюється блог про виконані ремонти. У гілку новин додаються матеріали про ремонт новинок, а також щодо проблемних процедур ремонту певних моделей (наприклад, заміна скла окремо від екрану на Samsung S8), які виконуються зовсім не багатьма сервісами України.

Для зручності звернень клієнтів, які не можуть відвідати наші відділення у будні дні, графік роботи філіалів був розширений. Ми працюємо щодня без перерв. У суботу відділення працюють з 10:00 до 19:00, в неділю з 10:00 до 16:00 працюють наші філіали на Хрещатику, Лісній та Шулявській.

Варто сказати і про зручну систему знижок. Будь-який відвідувач сайту може отримати приємний бонус в вигляді додаткової знижки «-5%», а також знижки «-10%» під час візиту в наш сервіс по акції «Щасливі години» з 10:30 до 11:30 щодня. Окремі умови обслуговування надаються по попередньому узгодженню для клієнтів з обмеженими фізичними можливостями, а також пенсіонерів та студентів.

Ремонт техніки не тільки у Києві, но і по усій Україні через Нову Пошту

Ми надаємо свої послуги не тільки киянам, але і жителям усієї України. Компанією укладений договір постійного співробітництва з кур’єрською службою «Нова Пошта». У разі використання даної послуги клієнтом оплачується лише доставка «туди-назад» і послуги з ремонту техніки. Ніяких додаткових платежів. Крім того, для зручності наших клієнтів на сайті (а саме – на сторінці послуги «Доставка і ремонт техніки з Новою Поштою») ведеться гілка товарно-транспортних накладних усієї техніки, що була отримана та відправлена. Таким чином, клієнт може перевірити статус доставки посилки в сервіс-центр та статус відправлення сервіс-центром. З іногородніми клієнтами постійно працює менеджер, що інформує стосовно статусу ремонту пристроїв.

У кожному відділенні мережі існує підмінний фонд. Ми надаємо інший пристрій клієнтам на період ремонту. Таким чином, клієнт залишається на зв’язку у той час, поки його техніка обслуговується.

Всі перераховані вище фактори виділяють київський сервіс-центр «Ай-Яй-Яй» серед великої кількості конкурентів. Клієнти цінують швидкість обслуговування, легкість та доступність звернень, а також чесність нашого персоналу, у чому можна впевнитись після ознайомлення із відгуками про нас. Політика, що була нами вибрана, дозволяє «Ай-Яй-Яй» бути одним із найбільш відвідуваних сервіс-центрів Києва та України. Мм цінуємо наших клієнтів, а тому намагаємося розвиватись та йти в ногу із часом уже протягом 6 років.

Дякуємо за приділений час на знайомство із нами

Колектив сервісу «Ай-Яй-Яй».

Читати повністю

Приховати

Наші сервіс-центри
Філія на Мінській

працює з 2015
Філія на Мінській
Філія на Університет

працює з 2014
Філія на Університет
Філія на Олімпійській

працює з 2015
Філія на Олімпійській
Філія на Шулявці

працює з 2018
Філія на Шулявці
Філія на Лісовій

працює з 2020
Філія на Лісовій
Філія на Позняках

працює з 2018
Філія на Позняках
Філія на Дарниці

працює з 2017
Філія на Дарниці
Філія на Печерську

працює з 2020
Філія на Печерську
Філія на Хрещатику

працює з 2017
Філія на Хрещатику
Філія на Осокорках

працює з 2016
Філія на Осокорках    Оберіть мову сайту