Місто:
Мова:

Акція “Щасливі години” на ремонт техніки

знижка на ремонт телефонів київ

АКЦІЯ ЩАСЛИВІ ГОДИНИ

1. заповнити форму активації знижки на сайті;
2. відвідати наш сервіс з 10:30 до 11:30 в будь-який день;
3. акція діє по номеру телефону, що вказаний при заповненні заявки на знижку.
Акція діє до: необмежено

взяти участь

3047 людей скористались знижкою
*тривалість виконання ремонту по акції “Щасливі Години” збільшується вдвоє.
*перед візитом необхідно залишити онлайн-заявку на сайті, після чого Вам передзвонить наш менеджер для підтвердження.
*акція розповсюджується лише на клієнтів, що заповнили форму заявки на знижку.
*на послуги з поміткою “Акція до кінця тижня” для всіх учасників акції “Щасливі Години”, діє додаткова знижка в 5% від вартості, що вказана в прейскуранті.

Як виконати ремонт телефонів по акції «Щасливі Години» в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»

Ремонт телефонів по акції «Щасливі Години» виконується спеціалістами мережі сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» на постійній основі. Більшість сервісів з ремонту техніки по Україні не використовують в своїй роботі програми лояльності для клієнтів. Даний вид послуг достатньо важко прорахувати наперед, адже курс долару та євро постійно росте і закупівля оптових об’ємів запчастин на дорогу техніку потребує великих капіталовкладень. Дуже часто у сервісних центрів можуть значно відрізнятись ціни на однакові ремонтні роботи в один і той же проміжок часу, оскільки при замовленні комплектуючих безпосередньо під клієнта доводиться не тільки довго їх очікувати, але і платити за них роздрібну ціну, котра може бути різною.

Для того, щоб ремонт техніки не став великою проблемою, спеціалісти сервісного центру «Ай-Яй-Яй» докладають максимум зусиль. У нас завжди в наявності мається повний спектр запчастин навіть для найдорожчих марок техніки, також в нашому сервісі великий штат інженерів, тому ремонт виконується відразу ж після звернення. При цьому керівництво компанії постійно впроваджує різноманітні акції для всіх категорій клієнтів. Акція «Щасливі Години» від «Ай-Яй-Яй» діє на постійній основі та нею може скористатися кожен, хто звертається до нас.

Постійно діюча акція «Щасливі години» на ремонт техніки будь-якого виду

Суть будь-якої програми лояльності зводиться до підвищення вигоди клієнта при зверненні в компанію. Акція «Щасливі години» на ремонт техніки передбачає отримання знижки в 10% на будь-які ремонтні послуги у випадку, якщо клієнт відвідає сервісний центр «Ай-Яй-Яй» в будь-який день з 10.30 до 11.30. Під дану акцію потрапляє абсолютно будь-яка техніка, ремонт якої виконується в сервісах «Ай-Яй-Яй», та всі категорії громадян. Перед тим, як нести зламану техніку в сервіс, важливо уважно ознайомитись з умовами даної акції на сайті «Ай-Яй-Яй». Тут вказано, що при здачі пристрою в ремонт в години акції, час проведення ремонтних робіт подвоюється. Це необхідно враховувати, якщо гаджет повинен бути відновлений дуже терміново.

Як отримати знижку на ремонт техніки в «Ай-Яй-Яй»?

Для того, щоб дізнатись, як отримати знижку на ремонт техніки в мережі сервісних центрів «Ай-Яй-Яй», можна перейти у відповідний розділ сайту компанії, котрий так і називається – «Акції та знижки, і там обрати пункт, який зацікавив.

Процедура оформлення знижки «Щасливі години» дуже проста. Спочатку клієнту необхідно обов’язково активувати знижку, заповнивши відповідну форму на сайті «Ай-Яй-Яй» та вказавши в ній дійсний телефонний номер, який і є ключем до отримання знижки, після чого вже можна їхати в офіси сервісного центру в будь-який день з 10.30 до 11.30.

Додаткову знижку на ремонт будь-якої техніки можна отримати, якщо необхідні клієнту послуги потрапляють в категорію тих, на які розповсюджується регулярна знижка – «Акція до кінця тижня. В такому випадку окрім знижки в 10% клієнт отримує додаткову п’ятивідсоткову знижку на своє замовлення.    Оберіть мову сайту