Місто:
Мова:

Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків метро Університет, Вокзальна

Ми на Google картах
Google панорами
Адреса:
вул. Сімона Петлюри, 7 (тимчасово не працює)
  • Метро Университет (5 минут)
  • Метро Вокзальная (4 минуты)
Графік роботи:
ВІДДІЛЕННЯ ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ
найближче відділення на Шулявській (вул. Вадима Гетьмана, 17)
замовити дзвінок

Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків на Університі та біля метро Вокзальна (Шевченківський район Києва)

м. Київ, вул. Симона Петлюри, 7 (колишня вул. Комінтерну), парадне 3, офіс 34к. Шевченківський район Києва

ремонт телефонов левый правый берег возле метро Університет

Від метро Університет:

Від виходу з метро потрібно спуститися вниз по бульвару Тараса Шевченка до першого переходу через дорогу. Не переходячи дорогу, повертаємо наліво на вулицю Симона Петлюри і спускаємося вниз до будинку №7. Проходимо до парадного №3 і на двері набираємо комбінацію «34к». Ви потрапили в наш ремонт Huawei на Університеті, відділення на Симона Петлюри, 7. Шлях від метро Університет займе всього 5 хвилин.


ремонт телефонов левый правый берег возле метро Вокзальна

Від метро Вокзальна:

Від виходу з метро пройти 20 метрів до «Макдональдс», який знаходиться на вулиці Симона Петлюри. Спуститися вниз по вулиці Симона Петлюри до Будинку побуту і від нього піднятися 30 метрів вгору до переходу через дорогу. Перейти через світлофор вулицю Саксаганського і повернути праворуч до світлофора, який переведе вас на іншу сторону вулиці Симона Петлюри. Від переходу піднятися вгору 20 метрів до будинку №7. На двері парадного №3 набрати «34к» і увійти в наш ремонт телефонів на вокзалі.


ремонт iphone телефонов бессарабка киев Києвський Цирк

Від Цирку і площі Перемоги:

Від Цирку до нас можна дістатися через бульвар Тараса Шевченка, а також по вулиці Саксаганського. Найближчий шлях лежить через вулицю Саксаганського. Дорога від цирку до нашої філії на метро Університет займе всього лише близько 5-6 хвилин. Перебуваючи біля Київського цирку, необхідно пройти по проспекту Перемоги в бік метро Університет до світлофора, який розділяє бульвар Тараса Шевченка. Перейти на протилежну сторону бульвару і пройти 20 метрів до вулиці Саксаганського. Прямуючи по вулиці Саксаганського в сторону центру, дійти до першого світлофора і перейти на протилежну сторону. Повернути ліворуч і пройти 20 метрів вгору по вулиці Симона Петлюри до будинку №7, парадне 3. Тут знаходиться наш ремонт Google Pixel в Шевченківському районі.


ремонт iphone телефонов бессарабка киев Бульвар Тараса Шевченко

Від бульвару Тараса Шевченко:

Місце розташування відділення дуже зручно для клієнтів, яким необхідний ремонт iPhone на бульварі Тараса Шевченка, так як адреса Симона Петлюри, 7 знаходиться всього в трьох хвилинах від бульвару. Основний орієнтир на бульварі Тараса Шевченка, від якого найближче дійти в ремонт телефонів в Шевченківському районі, Готель «Експрес». Необхідно перейти через підземний перехід, який знаходиться навпроти готелю, на протилежну сторону дороги. Від виходу з переходу пройти по вулиці Симона Петлюри (колишня Комінтерну) вниз в сторону Ж/д вокзалу до будинку №7, парадне 3. За даною адресою і знаходиться ремонт смартфонів на бульварі Тараса Шевченка.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроНивки

Від метро Нивки?

Для клієнтів, які бажають провести ремонт Samsung S23 Ultra Нивки, найближчим відділенням мережі є філія на вулиці Симона Петлюри. Відділення знаходиться поблизу метро Університет і метро Вокзальна, які знаходяться на одній червоній гілці метро всього в трьох зупинках від метро Нивки. Тому клієнти, що знаходяться в районі метро Нивки, можуть дістатися до нашого відділення на вулиці Симона Петлюри всього за 20 хвилин.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроШулявська

Від метро Шулявська?

Клієнтам, які бажають здійснити ремонт iPhone Шулявська, досить проїхати всього одну зупинку метро до нашого відділення на метро Вокзальна. Також клієнтам, які проживають або працюють поблизу метро Шулявська, буде зручно проїхати на автобусі, тролейбусі, автомобілі по проспекту Перемоги до відділення на Симона Петлюри. Тривалість поїздки наземним транспортом займе не більше 20 хвилин, а на метро – не більше 15 хвилин.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроБерестейська

Від метро Берестейська?

Всього дві зупинки метро необхідно проїхати клієнтам,яким необхідний ремонт iPhone. Проїхавши станції Шулявська і Політехнічний інститут, необхідно вийти на станції метро Вокзальна і, вийшовши з метро, пройти 1 хвилину до вулиці Симона Петлюри (колишня Комінтерну). Відділення сервіс-центру знаходиться за адресою вул.Симона Петлюри, 7.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроАкадем

Від Академмістечка?

Відділення на Симона Петлюри знаходиться на одній гілці метро зі станцією Академмістечко, тому філія зручна клієнтам, яким потрібен ремонт iPhone Академмістечко. Необхідно проїхати всього 6 зупинок метро до метро Вокзальна, в 5 хвилинах ходьби від якої і знаходиться наш ремонт телефонів в Солом’янському районі.

Часті питання (FAQ)
?Как добраться к нам от метро Университет?
От выхода из метро нужно спуститься вниз по бульвару Тараса Шевченко до первого перехода через дорогу. Не переходя дорогу, поворачиваем налево на улицу Симона Петлюры и спускаемся вниз к дому №7. Проходим к парадному №3 и на двери набираем комбинацию «34К». Вы попали в наш ремонт телефонов на Университете, отделение на Симона Петлюры, 7. Путь от метро Университет займёт всего 5 минут.
?Как добраться к нам от метро Вокзальная?
От выхода из метро пройти 20 метров к «Макдональдс», который находится на улице Симона Петлюры. Спуститься вниз по улице Симона Петлюры к Дому Быта и от него подняться 30 метров вверх к переходу через дорогу. Перейти через светофор улицу Саксаганского и повернуть направо к светофору, который переведёт Вас на другую сторону улицы Симона Петлюры. От перехода подняться вверх 20 метров к дому №7. На двери парадного №3 набрать «34К» и войти в наш ремонт телефонов на Вокзале.
?Как добраться к нам от бульвара Т. Шевченко?
Месторасположение отделения очень удобно для клиентов, которым необходим ремонт iPhone на Бульваре Тараса Шевченко, так как адрес Симона Петлюры, 7 находится всего в трёх минутах от бульвара. Основной ориентир на бульваре Тараса Шевченко, от которого ближе всего дойти в ремонт телефонов в шевченковском районе, гостиница «Экспресс». Необходимо перейти через подземный переход, который находится напротив гостиницы, на противоположную сторону дороги. От выхода из перехода пройти по улице Симона Петлюры (бывшая Коминтерна) вниз в сторону Ж/Д Вокзала к дому №7, парадное 3. По данному адресу и находится ремонт смартфонов на бульваре Тараса Шевченко.
?Как добраться к нам от Цирка (площади Победы)?
От Цирка к нам можно добраться через бульвар Тараса Шевченко, а также по улице Саксаганского. Ближайший путь лежит через улицу Саксаганского. Дорога от цирка к нашему филиалу на метро Университет займёт всего лишь около 5-6 минут. Находясь возле Киевского цирка, необходимо пройти по проспекту Победы в сторону метро Университет до светофора, который разделяет бульвар Тараса Шевченко. Перейти на противоположную сторону бульвара и пройти 20 метров к улице Саксаганского. Направляясь по улице Саксаганского в сторону центра, дойти до первого светофора и перейти на противоположную сторону. Повернуть налево и пройти 20 метров вверх по улице Симона Петлюры к дому №7, парадное 3. Здесь находится наш ремонт телефонов в Шевченковсеом районе.    Оберіть мову сайту