Місто:
Мова:
Ремонт Motorola
Виберіть модель:

Ремонт телефонів Motorola Київ: заміна скла, заміна екрану

Ремонт телефонів Motorola Київ важливо виконувати в сертифікованих сервісних центрах, де є необхідне обладнання для таких робіт, а у спеціалістів є необхідні знання та навички роботи з технікою даної марки. Незважаючи на те, що багато моделей телефонів Motorola достатньо якісні та рідко ламаються самі собою, завжди є ризик необачності зі сторони користувача, яка призводить до механічних пошкоджень корпусу, екрану і скла. Іноді інженерами сервісу «Ай-Яй-Яй» в цілях економії грошей замовника замість заміни всього дисплею виконується заміна скла Моторола Київ. Це можливо не для всіх моделей телефонів Мото, а лише для тих, на яких екран та сенсорне скло є єдиним модулем, тобто є можливість відокремити скло та, відповідно, його замінити. Такий ремонт телефонів найбільше затребуваний серед ремонтних майстерень, тому дуже важливо обрати той сервіс, де після ремонту гаджет буде і виглядати, і працювати як новий. Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» виконує ремонтні роботи з телефонами Motorola тільки на професійному обладнанні, яке не залишає слідів втручання в пристрій.

Якісна заміна скла Моторола Київ в умовах сервісу

Лише за допомогою спеціального обладнання може виконуватись якісна заміна скла Моторола Київ, що зазвичай стається після комплексної діагностики пристрою. Діагностика дозволяє точно встановити причину несправності та продемонструвати, чи допоможе заміна лише скла вирішити проблему з функціональністю. Сервісні інженери майстерні «Ай-Яй-Яй» в Києві виконують заміну скла на телефонах Motorola за допомогою спеціального обладнання,  яке дозволяє розібрати гаджет, відділити старе розбите скло і встановити нове без слідів клею, подряпин чи пошкоджень внутрішніх деталей пристрою. Для проведення заміни скла на телефонах спеціалісти нашого сервісу спочатку повністю знеструмлюють пристрій, розкручують його на запчастини, забезпечуючи акуратну взаємодію зі шлейфами і платами. Після того, як з’являється можливість дістатися розбитого скла за допомогою професійного сепаратора ріжеться екранний модуль і на ньому видаляються сліди  старого клею. Коли екранний модуль підготовлений на нього наноситься новий шар клею та встановлюється ціле скло. Подібний ремонт телефонів Motorola Київ є одночасно і дуже розповсюдженим, і досить непростим з точки зору акуратної розборки та збирання гаджету. Після того, як клей висихає спеціалісти сервісу «Ай-Яй-Яй» повторно виконують діагностику пристрою, щоб перевірити відновлення його працездатності.

Комплексна заміна екрану на телефоні Мото з використанням оригінальних комплектуючих

Не секрет, що будь-який ремонт телефонів краще виконувати з використанням оригінальних брендових запчастин, оскільки саме вони розраховані на використання в рамках конкретної моделі техніки. Також за бажання клієнта можлива установка аналогів комплектуючих, але ми завжди про це попереджуємо. Ремонт телефонів Motorola з оригінальними комплектуючими зазвичай трохи дорожчий, ніж у разі використання аналогів, але замовник має право сам вирішити, які деталі йому підходять. Якщо екранний блок розбився і не можна замінити скло окремо, – комплексна заміна екрану на телефоні Мото може бути виконана в нашому сервісі протягом одного дня. Після встановлення нового екранного модулю клієнт отримує гарантію на виконані роботи, тому може не турбуватися щодо якості деталей, котрі були замінені.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Motorola (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Motorola (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Motorola (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Motorola (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Motorola (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Motorola (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Motorola (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Motorola (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Motorola (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Motorola (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Motorola (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Motorola (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Motorola після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Motorola (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Motorola (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту