Місто:
Мова:

Ремонт телефонів, планшетів на метро Дарниця (Дніпровський район)

Ми на Google картах
Google панорами
Адреса:
вул. Андрія Малишка, 2
  • Метро Дарница (2 минуты)
  • Метро Левобережная (10 минут)
  • Метро Черниговская (15 минут)
Графік роботи:
ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 17:00
НД: вихідний
замовити дзвінок

Ремонт телефонів ,планшетів, ноутбуків на Дарниці, Лівобережці та біля дитячого світу (Дніпровський район Києва)

м. Київ, вул. Андрія Малишка, 2, другий поверх будівлі Укрзалізниці

ремонт телефонов левый правый берег возле метроДарниця

Від метро Дарниця?

Тим, кому потрібен ремонт телефонів на Дарниці, досить вийти з метро на бік Дитячого світу, готелю «Братислава», Макдональдса, пройти дві хвилини через парк до вулиці Андрія Малишка, де, всього в 20-30 метрах, і буде розташовуватися будівля №2 (Укрзалізниця). Будівля знаходиться навпроти дитячого світу. Опинившись на місці, ви побачите триповерховий Торговий центр з великою зеленою вивіскою на фасаді «УКРЗОЛОТО». Також на фасаді будівлі ви побачите вивіску «Ремонт телефонів, планшетів. Сервіс-центр Ай-Яй-яй». Необхідно увійти в будівлю і піднятися на другий поверх, де ви і знайдете ремонт iPhone в Дніпровському районі на метро Дарниця.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроЛівобережна

Від метро Лівобережна?

Необхідно пройти по Броварському проспекту від метро Лівобережна до метро Дарниця до вулиці Будівельників. По вулиці Будівельників пройти 2 хвилини до вулиці Андрія Малишка і пройти 3 хвилини до адреси: Андрія Малишка, 2. Будівля знаходиться з протилежного від Дитячого світу боку дороги. На фасаді будівлі ви побачите вивіску “сервіс-центр Ай-яй-Яй” і легко знайдете наш ремонт телефонів на Лівобережній.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроЧернигівська

Від метро Чернигівська?

Необхідно пройти 100 метрів по вулиці Братиславській до вулиці Андрія Малишка. Потім піти 15 хвилин по вулиці а.Малишка в сторону Дитячого світу. Від Дитячого світу пройти 20 метрів до першого світлофора і перейти на іншу сторону вулиці. Наш ремонт смартфонів в Дніпровському районі знаходиться всього в 10 кроках від переходу. Перед собою ви побачите триповерховий Торговий центр з вивіскою «Укрзалізниця». На другому поверсі будівлі і знаходиться ремонт планшетів на Дарниці.


ремонт iphone телефонов бессарабка киевТроєщина

Від Троєщини (Десняньський район)?

Найближчим відділенням для жителів Троєщини є відділення сервіс-центру Samsung «Ай-яй-Яй» на Дарниці. Філія розташована на вул.Андрія Малишка, 2, Всього в 1 хвилині пішої доступності від метро Дарниця і в 1 хвилині ходьби від Дитячого світу. Найбільш швидкий варіант проїзду до відділення для тих, кому потрібен ремонт iPhone 14 Pro Троєщина, на наземному транспорті. Дорога до відділення на метро Дарниця від Троєщини займе всього 15-20 хвилин.

Часті питання (FAQ)
?Как добраться к нам от метро Дарница?
Тем, кому нужен ремонт телефонов на Дарнице, достаточно выйти из метро на сторону Детского Мира, гостиницы «Братислава», Макдональдса, проследовать две минуты через парк к улице Андрея Малышко, где, всего в 20-30 метрах, и будет располагаться здание №2 (УКРЗОЛОТО). Здание находится напротив Детского Мира. Оказавшись на месте, Вы увидите трёхэтажный торговый центр с большой зелёной вывеской на фасаде «УКРЗОЛОТО». Также на фасаде здания Вы увидите вывеску «Ремонт телефонов, планшетов. Сервис-центр Ай-Яй-Яй». Необходимо войти в здание и подняться на второй этаж, где Вы и найдёте ремонт iPhone в Днепровском районе на метро Дарница.
?Как добраться к нам от метро Левобережная?
Необходимо проследовать по Броварскому проспекту от метро Левобережная до метро Дарница до улицы Строителей. По улице Строителей пройти 2 минуты до улицы Андрея Малышко и проследовать 3 минуты к адресу: Андрея Малышко, 2. Здание находится с противоположной от Детского Мира стороны дороги. На фасаде здания Вы увидите вывеску «Сервис-центр Ай-Яй-Яй» и легко найдёте наш ремонт телефонов на Левобережной.
?Как добраться к нам от метро Черниговская?
Необходимо пройти 100 метров по улице Братиславской к улице Андрея Малышко. Затем последовать 15 минут по улице А. Малышко в сторону Детского Мира. От Детского Мира пройти 20 метров до первого светофора и перейти на другую сторону улицы. Наш ремонт смартфонов в Днепровском районе находится всего в 10 шагах от перехода. Перед собой Вы увидите трёхэтажный торговый центр с вывеской «УКРЗОЛОТО». На втором этаже здания и находится ремонт айфонов на Дарнице.
?Как добраться к нам с Троещины?
Ближайшим отделением для жителей Троещины является отделение сервис-центра «Ай-Яй-Яй» на Дарнице. Филиал расположен на ул. Андрея Малышко, 2, всего в 1 минуте пешей доступности от метро Дарница и в 1 минуте ходьбы от Детского Мира. Наиболее быстрый вариант проезда к отделению для тех, кому нужен ремонт iPhone Троещина, на наземном транспорте. Дорога к отделению на метро Дарница от Троещины займёт всего 15-20 минут.    Оберіть мову сайту