Місто:
Мова:

Сервіс-центр Ай-Яй-Яй метро Шулявська (Солом’янський район)

Ми на Google картах
Google панорами
Адреса:
вул. Вадима Гетьмана, 17 (на проти ТРЦ "Більшовик")
  • Метро Шулявская (8 минут)
  • Метро КПИ (15 минут)
  • Метро Берестейская (15 минут)
  • Метро Нивки (20 минут)
Графік роботи:
ПН-ПТ: з 9:00 до 18:00
СБ: вихідний
НД: з 10:00 до 17:00
замовити дзвінок

Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків на метро Шулявська та КПІ (Солом’янський район Києва)

м. Київ, вул. Гарматна, 1 (Вхід з фасаду будівлі) Солом’янський район Києва

ремонт телефонов левый правый берег возле метроШулявська

Як дістатись від метро Шулявська?

Відділення сервіс-центру “Ай-Яй-Яй” за адресою вул.Гарматна, 1, знаходиться всього в 8-9 хвилинах пішої доступності від метро Шулявська. Необхідно вийти з метро Шулявська і пройти 500 метро по проспекту Перемоги в бік метро Берестейська до підземного переходу. Перейти по переходу на протилежну сторону проспекту і пройти 50 метрів вниз по вулиці Гарматна до вивіски з написом «сервіс-центр. Терміновий ремонт телефонів» Філія підійде тим клієнтам, яким необхідний ремонт телефонів в солом’янському районі міста Київ, а також в довколишніх районах, так як знаходиться в пішій близькості від станцій метро Берестейська, КПІ, Шулявська.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроБерестейська

Від метро Берестейська?

Клієнтам, яким потрібен ремонт телефонів поруч з метро Берестейська, необхідно вийти з метро і рухатися 15 хвилин по проспекту Перемоги в бік метро Шулявська. Дійшовши перехрестя Гарматна-Проспект Перемоги, перейти дорогу на протилежну сторону вулиці і спуститися 50 метрів по вулиці Гарматна до будинку №1. Перед входом в СЕРВІС-центр ви побачите Спотикач з написом «сервіс-Центр», а також вивіски і банера на вході у відділення.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроКПІ

Від метро КПІ?

Найближчим відділенням сервіс-центру “Ай-яй-яй” до метро “Політехнічний інститут” є філія на вул.Гарматна, 1. Відділення знаходиться в 20 хвилинах ходьби від станції підземки і буде зручно тим клієнтам, які вибирають ремонт телефонів на КПІ. Необхідно вийти з метро і пройти в бік метро Шулявська. Пройшовши Шулявський міст, слідувати 500 метрів до перехрестя Гарматна-Проспект Перемоги, потім повернути ліворуч на вулицю грамотна і спуститися 50 метрів вниз. На вході в СЕРВІС-центр ви побачите банер “сервіс-центр. Терміновий ремонт Samsung S23“»


ремонт iphone телефонов бессарабка киевБорщагівка

Від Борщагівки?

Відділення СЦ “Ай-Яй-Яй “ на вулиці Гарматна, 1, підійде клієнтам, які проживають в Києво-Святошинському районі міста Київ. Жителям Києва, яким необхідний ремонт телефонів на Борщагівці або ж в районі Софіївської Борщагівки, найзручніше дістатися на швидкісному трамваї по проспекту Леся Курбаса до зупинки “Вацлава Гавела”, потім дістатися на маршрутному таксі до адреси вул.Гарматна, 1. Вхід у відділення знаходиться з фасаду будівлі. На фасаді розміщені вивіски і банер “терміновий ремонт телефонів і планшетів”.

Часті питання (FAQ)
?Как добраться к нам от метро Шулявская?
Отделение сервис-центра «АЙ-ЯЙ-ЯЙ» по адресу ул. Гарматная, 1, находится всего в 8-9 минутах пешей доступности от метро Шулявская. Необходимо выйти из метро Шулявская и пройти 500 метро по проспекту Победы в сторону метро Берестейская до подземного перехода. Перейти по переходу на противоположную сторону проспекта и проследовать 50 метров вниз по улице Гарматная до вывески с надписью «Сервис-центр. Срочный ремонт телефонов». Филиал подойдёт тем клиентам, которым необходим ремонт телефонов в соломенском районе города Киев, а также в близлежащих районах, так как находится в пешей близости от станций метро Берестейская, КПИ, Шулявская.
?Как добраться к нам от метро Берестейская?
Клиентам, которым нужен ремонт телефонов рядом с метро Берестейская, необходимо выйти из метро и двигаться 15 минут по проспекту Победы в сторону метро Шулявская. Дойдя перекрёстка Гарматная-Проспект Победы, перейти дорогу на противоположную сторону улицы и спуститься 50 метров по улице Гарматная к дому №1. Перед входом в сервис-центр Вы увидите спотыкач с надписью «Сервис-Центр», а также вывески и баннера на входе в отделение.
?Как добраться к нам с Борщаговки?
Отделение СЦ "Ай-Яй-Яй" на улице Гарматная, 1, подойдёт клиентам, которые проживают в Киево-Святошинском районе города Киев. Жителям Киева, которым необходим ремонт телефонов на Борщаговке или же в районе Софиевской Борщаговки, удобнее всего добраться на скоростном трамвае по проспекту Леся Курбаса до остановки "Вацлава Гавела", затем добраться на маршрутном такси к адресу ул. Гарматная, 1. Вход в отделение находится с фасада здания. На фасаде размещены вывески и баннер "Срочный ремонт телефонов и планшетов".
?Как добраться к нам от метро КПИ?
Ближайшим отделением сервис-центра «Ай-Яй-Яй» к метро «Политехнический Институт» является филиал на ул. Гарматная, 1. Отделение находится в 20 минутах ходьбы от станции подземки и будет удобно тем клиентам, которые выбирают ремонт телефонов на КПИ. Необходимо выйти из метро и проследовать в сторону метро Шулявская. Пройдя шулявский мост, следовать 500 метров до перекрёстка Гарматная-Проспект Победы, затем повернуть налево на улицу Грамотная и спуститься 50 метров вниз. На входе в сервис-центр Вы увидите баннер «Сервис-центр. Срочный ремонт техники».    Оберіть мову сайту