Місто:
Мова:
Захист гідрогелевою плівкою
Гідрогелева захисна плівка PROMO | Hydrogel protective film PROMO
  • Захист пристрою зі всіх сторін.
  • Мінімальна товщина покриття не збільшує габарити пристрою та зберігає чутливість екрану. товщина плівки - 0,16 мм, товщина чохла/захисного скла -0,30 мм, тобто різниця в 2 рази.
  • Самовідновлення - подряпини стягуються через деякий час.
  • Не потребує частої заміни (1 покриття гідрогелю = 3-5 скла по строку носіння).
  • Подойдет для любого смартфона, т.к. пленка изготавливается под каждую конкретную модель.

Сервіс Ай-Яй-Яй – ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків в Києві

Величезні TFT-екрани, голосове керування, високошвидкісний 3G інтернет – те, без чого ми не можемо обійтися в 21 столітті. Немає необхідності знаходитися біля комп’ютера в очікуванні електронного листа, не потрібно носити з собою громіздкий фотоапарат, комунікатор та електронну книгу – все це заховано в одну маленьку коробочку, яка поміщається у Вашій руці. З одного боку – це величезний плюс, так як «валіза» гаджетів тепер у нас в кишені, але з іншої точки зору – як ми ризикуємо, довіряючи всі дані одному пристрою, який в будь-який момент може стати непридатним для роботи через падіння або потрапляння вологи. Звичайно, є безліч віртуальних сховищ інформації, як, наприклад, iCloud, який синхронізує весь вміст одним натисканням пальця. Але, на жаль, не кожен користувач знає про їхнє існування, і не кожному така можливість по кишені. Вихід один: берегти портативного улюбленця і надавати йому необхідну швидку допомогу в разі поломки.

ЯК ПРОХОДИТЬ РЕМОНТ ТЕЛЕФОНІВ І ПЛАНШЕТІВ В АЙ-ЯЙ-ЯЙ?

З повним розумінням беремо на себе відповідальність за слова, що були сказані вище, та в буквальному сенсі миттєво повертаємо до справного стану дрібну побутову техніку усіх торговельних марок. Створені максимально комфортні умови для моментального обслуговування будь-якого пристрою. Постійно оновлюється база запасних частин, інструментів, методів ремонту та знань майстрів, – що є гарантом оперативності та Вашої економії часу. Немає необхідності розлучатись з телефоном на декілька днів чи тижнів заради його ремонту. Це вчорашній день. Від 40 до 120 хвилин – ось проміжок часу, що необхідний для відлагодження 90% несправностей.

Потрапляння вологи, падіння з висоти, переїзд автомобілем – це не вичерпний перелік ситуацій, після яких наші майстри повертають до життя несправні пристрої. Спеціалісти Ай-Яй-Яй мають високий рівень кваліфікації у таких видах ремонтів як:

Для того, щоб йти в ногу с часом і максимально оперативно задовольняти потреби клієнтів у ремонтних послугах, робітники Ай Ай Ай на регулярній основі проходять курси підвищення навичок лагодження мобільних пристроїв. Для зручності відвідувачів на сайті iya-yai.kiev.ua ведеться блог про виконані ремонти, що постійно оновлюється і дає змогу ознайомитись із методами ремонту, а також отримати підказки у разі самостійного лагодження пристро. у домашніх умовах. Заміна скла iPhone 7 – один із прикладів описаного ц блозі ремонту, який інженери сервісу виконали лише через декілька днів після офіційної презентації моделі в США. З 10 часов ранку і до 19 години вечора у будні дні та з 10:00 до 17:00 у суботу на нашому сайті діє онлайн-підтримка, що надає безплатні консультації та діагностику техніки у віртуальному режимі.

ЗНИЖКИ ТА АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ КЛІЄНТІВ “АЙ-ЯЙ-ЯЙ” У РАЗІ РЕМОНТУ ПЛАНШЕТІВ, НОУТБУКІВ, СМАРТ-ГОДИННИКІВ

Для участі в акції достатньо у верхній панелі сайту натиснути кнопку “отримати знижку” –  і приємний бонус порадує Вас у момент розрахунку за ремонт телефону чи планшету. Безплатна діагностика поломки мобільної техніки – принцип діяльності нашої установи. На безоплатній основі спеціалісти iya-yai проводять тестування функціонального стану апарату та доводять до відома інформацію щодо наявності чи відсутності несправностей.

 

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту