Місто:
Мова:

Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків Мінська, Оболонь

Ми на Google картах
Адреса:
вул. Маршала Тимошенка, 13а
  • Метро Минская (3 минуты)
  • Метро Оболонь (15 минут)
Графік роботи:
ПН-ПТ: з 10:00 до 19:00
СБ: з 10:00 до 17:00
НД: вихідний
замовити дзвінок

Ремонт телефонів, планшетів, ноутбуків на метро Мінська та Оболонь (Оболонський район Києва)

м. Київ, вул. Маршала Тимошенко, 21, корпус 2, офіс 4 (Орієнтир-Будівля Альфа-Банку)

ремонт телефонов левый правый берег возле метроМинская

Как к нам добраться от метро Минская?

Необхідно вийти з метро на бік ресторану «Мафія» (протилежна від «Макдональдс»), потім пройти 3 хвилини в бік вулиці Зої Гайдай і зупинитися перед будівлею з великою червоною вивіскою «Акорд-Банк». На фасаді будівлі ви побачите банера і рекламу нашого відділення, що здійснює ремонт телефонів на метро Мінська в Оболонському районі Києва.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроОболонь

Від метро Оболонь?

Вийшовши з метро, необхідно пройти 15 хвилин по Оболонському проспекту в бік Dream Town-2 і перейти вулицю Маршала Тимошенко на бік ресторану «Мафія». Від підземного переходу пройти три хвилини по вулиці Маршала Тимошенко в бік вулиці Зої Гайдай до будинку №21, корпус 2, де і знаходиться ремонт телефонів на метро Оболонь.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроГероїв Днепра

Від метро Героїв Днепра?

Щоб знайти наше відділення, що здійснює ремонт айфонів на Оболоні, необхідно пройти від метро Героїв Дніпра в бік Дрім Тауна-2 по Оболонському проспекту і зупинитися біля входу в метро Мінська з боку ресторану «Мафія», потім пройти по вулиці Маршала Тимошенко в бік вулиці Зої Гайдай до будинку №21. На фасаді будинку ви побачите велику червону вивіску Альфа-Банку, а також вивіску нашого відділення, що проводить ремонт iPhone 14 Pro Max на Героїв Дніпра в Оболонському районі.


ремонт iphone телефонов бессарабка киевDREAM TOWN

Від Дрім Тауна 1 и 2?

Клієнтам, які бажають провести ремонт смартфона поруч з Дрім Тауном-1, необхідно пройти 10 хвилин в сторону метро Мінська по Оболонському проспекту. Дійшовши до метро Мінська, повернути в бік вулиці Зої Гайдай і пройти 3 хвилини до будинку №21, корпус 2.
Тим, кому необхідний ремонт телефону у Дрім Тауна-2, потрібно пройти 3 хвилини по Оболонському проспекту в бік метро Мінська і повернути в бік вулиці Зої Гайдай. Пройшовши 3 хвилини по вулиці Маршала Тимошенко, ви опинитеся біля будинку №21 з великою червоною вивіскою Альфа-Банку, а також вивіскою нашого відділення, що здійснює ремонт телефонів на Оболоні.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроПетрівка

Від метро Петрівка?

Відділення сервіс-центру “Ай-яй-яй” в Оболонському районі Києва, знаходиться в одній хвилині ходьби від метро Мінська. Тому клієнтам, які бажають провести ремонт iPhone Петрівка, необхідно проїхати одну зупинку метро від метро Петрівка до метро Мінська і пройти одну хвилину до відділення за адресою; вул.Маршала Тимошенко, 21, корпус 2. На фасаді будівлі розміщена велика вивіска з написом «Ремонт телефонів Оболонь».


ремонт телефонов левый правый берег возле метроТараса Шевченко

Від метро Тараса Шевченко?

Найближчим відділенням для клієнтів, що знаходяться на метро Тараса Шевченка, є відділення сервіс-центру «ай-яй-Яй» в Оболонському районі Києва. Проїзд від метро Тараса Шевченка до метро Мінська, де знаходиться наша філія, займе всього дві зупинки або 10 хвилин часу. Тому відділення на обороні підійде клієнтам, яким необхідний ремонт iPhone Тараса Шевченка.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроКонтрактова Площа

Від Подолу?

Киянам, які бажають провести ремонт Xiaomi поділ, найзручніше дістатися за допомогою метро до відділення сервіс-центру «Ай-яй-яй» на метро Мінська. Дорога від метро Контрактова площа до метро Мінська і до нашої філії займе не більше 20 хвилин, так як між даними станціями всього три зупинки метро.


ремонт телефонов левый правый берег возле метроДорогожичі

Від метро Дорогожичі?

Жителям, що знаходяться на метро Дорогожичі, найкомфортніше дістатися до відділення СЦ “ай-яй-Яй ” на метро Мінська, так як філія знаходиться в сусідньому Оболонському районі Києва. Клієнтам, які бажають провести ремонт Samsung S23 Дорогожичі, необхідно доїхати до станції метро Золоті Ворота, перейти на станцію Театральна, потім дістатися до станції Хрещатик, звідки пересісти на синю гілку метро і доїхати кілька зупинок до метро Мінська.

Часті питання (FAQ)
?Как добраться к нам от метро Минская?
Необходимо выйти из метро на сторону ресторана «Мафия» (противоположная от «Макдональдс»), затем проследовать 3 минуты в сторону улицы Зои Гайдай и остановиться перед зданием с большой красной вывеской «Аккорд-Банк». На фасаде здания Вы увидите баннера и рекламу нашего отделения, осуществляющего ремонт телефонов на метро Минская в Оболонском районе Киева.
?Как добраться к нам от метро Оболонь?
Выйдя из метро, необходимо проследовать 15 минут по Оболонскому проспекту в сторону Dream Town-2 и перейти улицу Маршала Тимошенко на сторону ресторана «Мафия». От подземного перехода проследовать три минуты по улице Маршала Тимошенко в сторону улицы Зои Гайдай к дому №21, корпус 2, где и находится ремонт телефонов на метро Оболонь.
?Как добраться к нам от метро Героев Днепра?
Чтобы найти наше отделение, осуществляющее ремонт айфонов на Оболони, необходимо пройти от метро Героев Днепра в сторону Дрим Тауна-2 по Оболонскому проспекту и остановиться у входа в метро Минская со стороны ресторана «Мафия», затем пройти по улице Маршала Тимошенко в сторону улицы Зои Гайдай к дому №21. На фасаде дома Вы увидите большую красную вывеску Альфа-банка, а также вывеску нашего отделения, производящего ремонт iPhone на Героев Днепра в Оболонском районе.
?Как добраться к нам от метро Петровка?
Отделение сервис-центра «Ай-Яй-Яй» в Оболонском районе Киева, находится в одной минуте ходьбы от метро Минская. Поэтому клиентам, желающим произвести ремонт iPhone Петровка, необходимо проехать одну остановку метро от метро Петровка до метро Минская и пройти одну минуту к отделению по адресу; ул. Маршала Тимошенко, 21, корпус 2. На фасаде здания размещена большая вывеска с надписью «Ремонт телефонов Оболонь».    Оберіть мову сайту