Місто:
Мова:

Виклик кур’єра: ремонт телефонів, планшетів

Як викликати мото-кур’єра?

Шановні клієнти, які знаходяться у місті Києві та не мають змоги доставити несправний пристрій в будь-яке з відділень мережі, можуть скористатись послугою “Виклик мото-кур’єра”, який забере зламану техніку и доставить в справному стані в той же чи на наступний день.

 • Заповніть та відправте форму заявки, після чого з Вами зв’яжеться менеджер для уточнення всіх нюансів. Також для оформлення заявки Ви можете зателефонувати по одному з номерів:
  (044) 338 89 03; (097) 831 63 33; (093) 007 63 33; (095) 491 63 33
 • Забір техніки кур’єром у визначеному заздалегідь місці.
 • В залежності від несправності виконується діагностика, узгодження вартості та тривалості ремонту. Після чого виконується ремонт. Менеджер повідомить Вас про готовність, підтвердити дані для зворотної доставки та підкаже час приїзду мото-кур’єра.
 • Оплата приймається готівкою в момент отримання кур’єром пристрою.

  Заповніть поля нижче і наш оператор зв'яжеться
  з Вами протягом 2х хвилин
  3455 людей скористалися послугою


  Як замовити послугу “ремонт телефонів виклик кур’єра” від сервісу «Ай-Яй-Яй»?

  Ремонт телефонів виклик кур’єра, звісно, не виконує, але допоможе така послуга у тому разі, коли у клієнта зламався гаджет, який терміново необхідно відновити, а часу на відвідування сервісу зовсім немає. Незважаючи на те, що мережа сервісних центрів з ремонту техніки «Ай-Яй-Яй» у Києві має відразу декілька офісів, що зручно розташовані, – ми пропонуємо також послугу виклику кур’єра на адресу клієнта саме для тих, хто дуже зайнятий. Спеціалісти «Ай-Яй-Яй» після отримання несправного телефону від кур’єра відразу проведуть його комплексну діагностику, знайдуть проблему та передадуть менеджеру інформацію щодо строків виконання та вартості робіт. Менеджери «Ай-Яй-Яй» швидко зв’язуються з замовником в телефонному режимі і обговорюють усі нюанси проведення ремонтних робіт, обов’язково домовляючись і про адресу зворотної доставки гаджета.

  Наш підхід в роботі з клієнтами базується на взаємовигідному співробітництві, тому сервісний центр «Ай-Яй-Яй» намагається допомогти не тільки якісно відремонтувати зламаний телефон, але і вирішити поширену проблему нестачі часу для відвідування наших офісів.

  Швидкий виїзд кур’єра ремонт телефонів та іншої техніки протягом дня

  У разі відсутності часу на візит в офіс сервісного центру «Ай-Яй-Яй» Ви можете скористатися послугою виїзд кур’єра ремонт телефонів. У такому випадку послуга з ремонту буде виконана в сервісному центрі кваліфікованими спеціалістами відразу ж після доставки техніки кур’єром. Зазвичай це займає небагато часу – в середньому лише 1 день. Після виконання всіх необхідних робіт наш кур’єр доставить техніку в той же день на узгоджену раніше з замовником адресу. Все це дозволяє здійснювати максимально швидкий ремонт зламаних телефонів без втрати дорогоцінного часу наших клієнтів.

  Яким чином, якщо потрібен ремонт iPhone, викликати кур’єра додому?

  Схема виклику кур’єра від сервісу «Ай-Яй-Яй» достатньо проста, а інформацію про дану послугу легко знайти в інтернеті. Для цього варто лише ввести в рядку пошуку “ремонт iPhone викликати кур’єра” – і Ви побачите сторінку нашого сайту, на якій детально описана дана процедура. Замовити виклик кур’єра можна по телефону, що вказаний на сайті сервісу «Ай-Яй-Яй», або шляхом заповнення простої форми заявки. Менеджери в процесі формування заявки уточнять всі деталі потрібного ремонту, щоб перевірити наявність комплектуючих на конкретну модель iPhone на складі сервісу. Після цього на вказану менеджерам адресу виїжджає кур’єр. Він забирає зламаний iPhone і відразу ж доставляє його у майстерню. Там спеціалісти виконують діагностику пристрою та озвучують менеджерам деталі проведення ремонтних робіт. Далі менеджери у телефонному режимі сповіщають клієнта про вартість та строки ремонту телефону.

  Коли ремонтні роботи закінчені менеджер передзвонює клієнту та уточнює час і адресу, куди кур’єр повинен привезти справний прилад. Перевірка роботоздатності переданого в сервіс «Ай-Яй-Яй» iPhone та оплата послуг ремонту виконується безпосередньо кур’єру під час повернення телефона власнику.   Оберіть мову сайту