Місто:
Мова:

Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

У цій Політиці конфіденційності викладається, як Інтернет-магазин збирає, використовує і розповсюджує інформацію про Користувача, отриману через онлайн-інтерфейси, що належать нам і керовані нами (наприклад, сайти, електронну пошту та інші канали зв’язку), в тому числі через сайт https://iya-yai.kiev.ua (далі – “Сайт”).

Якщо будь-які положення Політики конфіденційності будуть вам незрозумілі, напишіть нам на адресу iyayaiservice@gmail.com. Також зверніть увагу на те, що використання Сайту регламентується Публічною офертою.

I. Предмет політики конфіденційності

Ця Політика конфіденційності поширюється на інформацію, яку Продавець одержує від Користувачів через Сайт. Персональні дані необхідно надавати лише для доступу до деяких функцій та послуг Сайту.

Під персональними даними слід розуміти відомості або сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути ідентифікована.

Суб’єктом персональних даних є Користувач Сайту – фізична особа, персональні дані якої обробляються.

Використання персональних даних Користувача передбачає будь-які дії Продавця з обробки цих даних, дії щодо їх захисту, а також дії щодо надання часткового або повного права обробки персональних даних іншим суб’єктом відносин, пов’язаних з персональними даними, що вчиняються за згодою суб’єкта персональних даних або відповідно до закону .

Використання персональних даних Користувача здійснюється лише відповідно до кола професійних обов’язків Продавця. При цьому Продавець зобов’язується не допускати розголошення будь-яким способом персональних даних, які їм були довірені або стали відомі у зв’язку з виконанням професійних або трудових обов’язків.

Користувач несе відповідальність за достовірність персональних даних, які він надає Продавцю. Якщо Користувач вказав недостовірні дані (наприклад, номер телефону), він не зможе повною мірою отримати необхідні послуги з продажу товару, що надаються Продавцем, за що останній у такому разі не несе відповідальності.

Надаючи Персональні дані, Користувач погоджується з тим, що Продавець може збирати, використовувати та розкривати їх відповідно до положень цієї Політики конфіденційності та Публічної оферти, а також вимог законодавства України.

Якщо Користувач не погоджується з цими умовами, Користувач має право не надавати Продавцю свої Персональні дані. В цьому випадку деякі послуги Сайту стануть Користувачем недоступними.

ІІ. Згода на обробку Персональних даних

Відповідно до умов цієї угоди на обробку персональних даних, Користувач сайту https://iya-yai.kiev.ua підтверджує, що він ознайомлений та згоден з умовами Публічної оферти та відповідно до ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI та добровільно надає інтернет-магазину та його співробітникам свою згоду на обробку без будь-яких обмежень своїх, добровільно наданих, персональних даних.

Особисті дані Користувача збираються з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами відповідно до положень чинного законодавства України.

Надаючи свої персональні дані (при використанні певних функцій Сайту), Користувач дає згоду на їхню обробку Продавцем.

ІІІ. Конфіденційність та безпека Персональних даних. Внесення змін до Політики конфіденційності

Для захисту персональних даних Користувача, Продавець зобов’язується дотримуватись усіх стандартних електронних та процесуальних заходів безпеки.

Періодично Продавець має право переглядати заходи щодо забезпечення конфіденційності, зокрема положення Політики конфіденційності. Всі зміни та оновлення набирають чинності відразу після їх публікації на Сайті.    Оберіть мову сайту