Місто:
Мова:

Виїзд майстра з ремонту телефонів, планшетів

Як викликати майстра СЕРВІС-ЦЕНТРУ АЙ-ЯЙ-ЯЙ?

Шановні клієнти, котрі знаходяться поза Києвом, мають можливість відправити нам свій несправний пристрій з будь-якого населеного пункту України, в якому розташоване відділення кур’єрської служби доставки «Нова Пошта».

 • Заповніть та відправте форму заявки, після чого з Вами зв’яжеться менеджер для уточнення даних для відправки і деталей ремонту. Також для оформлення заявки Ви можете подзвонити по одному з номерів:
  (044) 338 89 03; (097) 831 63 33; (093) 007 63 33; (095) 491 63 33
 • Далі необхідно відправити пристрій, що був запакований належним чином, із поміткою «Крихкий вантаж» та повідомити номер транспортної накладної.
 • В залежності від несправності виконується діагностика, узгодження вартості та тривалості ремонту техніки. Після чого проводиться ремонт. Менеджер повідомить Вас про готовність, підтвердить дані для зворотної відправки та видасть номер Транспортної накладної.
 • Оплата проходить за допомогою переводу на банківську картку після сповіщення щодо готовності пристрою чи накладеним платежем під час отримання.

  Заповніть поля нижче і наш оператор зв'яжеться
  з Вами протягом 2х хвилин
  3455 людей скористалися послугою


  Якісний ремонт телефонів з виїздом майстра додому

  Ремонт телефонів з виїздом майстра сервісного центрц «Ай-Яй-Яй» на адресу замовника виконується нашими спеціалістами в будь-який зручний для клієнта час відповідно до режиму роботи сервісу. Після оформлення заявки на сайті менеджери зв’язуються з клієнтом та уточнюють деталі поломки. Майстер при виїзді воллодіє інформацією відносно можливої поломки, моделі иа марки телефонц. Якщо замінити непрацюючі комплектуючі на виїзді можливо, то спеціаліст сервису «Ай-Яй-Яй» здійснює таку операцію прямо вдома у замовника. Якщо ж при виїзді з’ясовується, що поломка стосується іншої причині, спеціаліст консультує клієнта щодо можливості, тривалості та вартості ремонту і забирає гаджет з собою.

  Важливо розуміти, що виконати якісний ремонт телефону вдома не завжди є можливість, адже в сервісі «Ай-Яй-Яй» для розбірки та проведення ремонтних робіт телефонів використовується габаритне професійне обладнання. Однак у разі невеликої проблеми з гаджетом домашнє сервісне обслуговування в Києві є досить ефективним.

  Для жителів регіонів України послуга виїзду майстра додому неможлива, але в нашому сервісному центрі виконується віддалений ремонт телефонів, котрі доставляються нам за допомогою послуг Нової Пошти. Якщо поруч є відділення даного перевізника, клієнту з будь-якої області не потрібно шукати хороший сервіс – достатньо просто переслати свій гаджет, попередньо залишивши заявку на ремонт на сайті «Ай-Яй-Яй».

  Ремонт iPhone виїзд майстра додому у випадку проблем з телефонами Apple

  Користувачі дорогих Айфонів також іноді прагнуть, щоб ремонтна майстерня приїхала до них додому чи на роботу, оскільки не встигають сходити в сервіс чи бояться, що їх оригінальні комплектуючі замінять на китайські. Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» виконує виїзний ремонт iPhone виїзд майстра додому у тому випадку, якщо при консультації по телефону менеджери сервісу передбачать можливість усунення неполадок в такому режимі. Для дорогої техніки Apple неприйнятні непрофесійні маніпуляції, а тому краще її ремонтувати на професійному обладнанні у нас в офісі. Однак майстер може виїхати додому до замовника, щоб з викою вірогідністю визначити причину поломки та зорієнтувати щодо вартості та тривалості майбутнього ремонту.

  Як викликати майстра з ремонту телефонів із сервісного центру?

  Для того, щоб викликати майстра з ремонту телефонів додому можна залишити заявку на сайті «Ай-Яй-Яй» або подзвонити по вказаним на сайті телефонним номерам. Менеджери оперативно оброблять запит, з’ясують у клієнта марку та модель телефону, суть несправності і домовляться щодо часу та місця, куди приїде майстер у місті Києві.

  Крім послуг виклику майстра додому сервісний центр «Ай-Яй-Яй» пропонує послугу виклику кур’єра, котрий може в будь-якій точці Києва забрати несправну техніку та доставити її в наш офіс, а після ремонту повернути назад.