Rate this post

Хоча багато власників смартфонів, особливо які мають уявлення про сучасні технології та портативну техніку, часто воліють самостійно в міру можливості проводити мінімальні операції з ремонту, налагодження та забезпечення захисту свого смартфона, все ж деякі з них таких аматорських маніпуляцій можу створити непередбачені проблеми. Особливо поширені невдачі при самостійному перепрошивуванні гаджета, після якого пристрій не вдається навіть увімкнути.

Розглянемо ж для початку причини, з яких телефон не включається після оновлення:

  • збій може викликати незавершене встановлення;
  • перепрошивка неправильно проведена і девайс не може працювати коректно, у тому числі – запуститись у звичайному режимі;
  • проблемна версія прошивки – неробоча чи несумісна з Вашим гаджетом.

Виходячи з можливих варіантів проблеми, існують і способи її вирішення як самостійно, так і зусиллями фахівців сервіс-центру Xiaomi.

Не вмикається телефон після прошивки: Київ, Україна

Як відновити роботу смартфона після прошивки

Для самостійного відновлення повноцінної роботи девайса достатньо виконати кілька нескладних кроків:

  • в першу чергу виконайте відновлення, або Recovery, – для цього при вимкненому смартфоні затисніть одночасно комбінацію кнопок живлення та регулювання гучності до появи меню Recovery, де оберіть пункт “Restore to the factory”;
  • якщо гаджет запрацював і відновився, а Ви впевнені в версії, що встановлюється раніше – повторіть процес прошивки, переконавшись в її успішному завершенні;
  • у випадку, коли і при повторних установках телефон відмовляється вмикатися, справа може бути в прошивці та треба підібрати іншу версію.

Найчастіше такий комплекс заходів врятує ситуацію і, навіть якщо через її некоректність версії смартфон не включається після прошивки і вдруге – Ви вже знаєте, як це виправити. А для профілактики подібних ситуацій важливо виконувати прошивку лише розуміючи специфіку процесу та роботи смартфона, використовуючи надійну версію прошивки чи оновлення від виробника, а також для гарантованого завершення процесу не перепрошувати розряджений пристрій.

Звичайно, бувають випадки, коли навіть офіційне оновлення викликає проблеми з пристроєм аж до відмови вмикатися. Використання Recovery є основним і досить простим способом рішення, яке часто добре спрацьовує. Як би там не було, майже у всіх випадках телефон можна легко відновити після невдалої або некоректної перепрошивки і часто навіть зі збереженням наявної інформації. Виробники телефонів давно подбали про те, щоб повернути гаджет у попередню перепрошивку або початковий стан завжди було можливо. У крайньому випадку, якщо самостійні спроби увімкнути девайс не увінчалися успіхом і Ви все ще не знаєте, як відновити роботу смартфона після прошивки – “повернути до життя“ пристрій Вам допоможуть професіонали у сервісному центрі OnePlus.