Місто:
Мова:
Ремонт ноутбуків
Ремонт ноутбуків

Ремонт ноутбуків у Києві з гарантією.

Недотримання норм безпечної експлуатації, надмірна механічна дія, попадання вологи, а також ряд інших факторів можуть стати причинами збою в роботі навіть найдосконалішої моделі ноутбука. Однак, якщо така неприємність трапилася, не варто зневірятися. Кваліфіковані спеціалісти сервісного центру «Ай-яй-яй» оперативно прийдуть на допомогу та відновлять втрачену продуктивність ноутбука у найкоротші терміни.

Як відбувається ремонт ноутбуків в Ай-Яй-Яй

Ремонт ноутбуків, який здійснюється майстрами центру з обслуговування цифрових пристроїв «Ай-яй-яй», починається з діагностики, що дозволяє чітко встановити джерело поломки. Для цього перевірка реалізується двома способами:

  1. Апаратний, що має на увазі використання спеціального обладнання, за допомогою якого відновлюється функціональність пошкоджених систем та елементів ноутбука.
  2. Програмний, заснований на застосуванні спеціальних утиліт, спрямованих на ідентифікацію ділянок проблемного коду та шкідливих програм.

Вищеперелічені методи передремонтної діагностики дозволяють як коректно встановити причину поломки, а й підібрати оптимальну стратегію з її усунення.

Наші майстри виконують ремонт як складових, що вийшли з ладу, так і здійснюють їх заміну новими аналогами. Великий асортимент фірмових запчастин дозволяє ефективно виконувати роботи з відновлення як окремих блоків, так і всього цифрового пристрою в цілому. Реанімаційні заходи можуть мати як зовнішній характер, що виключає можливість контакту з апаратним наповненням (чистка клавіатури, заміна корпусу), так і роботи з технічними складовими портативного пристрою (чистка після влучення вологи, пайка шлейфів), включаючи програмний ремонт.

Після усунення несправності співробітники київського салону «Ай-яй-яй» проводять контрольну діагностику з метою підтвердження функціонування всіх систем та з’єднань.

Як замовити послугу чищення ноутбуків

Не завжди є можливість самостійно провести чищення ноутбука. У цьому успішно допоможуть фахівці нашого сервісного центру. Ви можете особисто доставити ноутбук до будь-якого найближчого представництва або скористатися службою кур’єрської доставки. Терміни виконання робіт з очищення від пилу або профілактики після влучення вологи варіюються в межах 3 – 5 годин.

На офіційному сайті представлена вся актуальна інформація про ціни на послугу чищення ноутбуків із зазначенням конкретних моделей цифрових пристроїв.

Використовуючи професійне обладнання та спеціалізований інструментарій, досвідчені інженери виконують такі види ремонтних робіт:

• Заміна тачскріна або екрана;

• Чищення після потрапляння рідини;

• Відновлення материнської плати.

Наші фахівці виконають ремонт розумних годинників Київ у стислий термін, оскільки на складі завжди присутні необхідні комплектуючі. Ми тісно співпрацюємо з виробниками, тому наявні у нас запасні деталі завжди сертифіковані та високої якості.

Якщо Вас цікавить, в яку суму Вам обійдуться наші послуги, зайдіть на офіційний сайт нашої майстерні та ознайомтеся з представленими цінами на всі види ремонтних робіт, що здійснюються нами.

Детальніше

Приховати

Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту