Місто:
Мова:
Ремонт планшетів
Ремонт планшетів

Ремонт планшетів з гарантією якості на послуги

Ремонт планшетів Київ будь-якої складності можливий у сервісному центрі «Ай-Яй-Яй». Якщо девайс перестав вмикатися, у нього не працює екран або відмовив тачскрин, він не ловить WI-FI і не заряджається від мережі, тоді настав час віднести його до майстерні. Ці та будь-які інші проблеми легко вирішити!

Мережа сервісного центру «Ай-Яй-Яй» у найкоротші терміни усуне несправність та поверне Вашому пристрою колишню функціональність та зовнішній вигляд.

Наші майстри зможуть відремонтувати планшети таких виробників:

 • Apple;
 • Samsung;
 • Xiaomi;
 • Sony;
 • Lenovo.

Скільки коштує ремонт планшета Ай-Яй-Яй?

Найчастіше причиною поломки планшета виступаємо ми. Адже не завжди є час акуратно помістити його в чохол перед виходом, і буває, що ми заряджаємо девайси зарядками сумнівного походження. Все це веде до несправностей техніки.

Найчастіші поломки планшетного комп’ютера:

 • не працює сенсорний екран та відсутня реакція на дотик;
 • немає зображення чи звуку;
 • не працює дзвінок, камера.

Виділяють три поширені причини несправності планшета:

 • попадання води всередину корпусу;
 • механічні пошкодження;
 • застарілі деталі.

Наш сервісний центр відновлював техніку з різними поломками, тому ми знаємо всі тонкощі ремонтно-відновлювальних заходів.

Якщо Вас цікавить ремонт планшетів у Києві з гарантією на виконану роботу, Ви можете зателефонувати за одним із зазначених номерів, написати нам в онлайн-чат або привезти свою техніку до сервісного центру. Наші відділення знаходяться у різних районах Києва:

 • Дарницький;
 • Шевченківський;
 • Печерський;
 • Дніпровський;
 • Оболонський.

Усі роботи з ремонту планшетів виконуються на сучасному обладнанні. Наш штат складають компетентні майстри, які мають великий багаж знань і мають всі навички для якісного відновлення працездатності техніки.

Діагностика несправності планшета за 0 гривень

Ми максимально оперативно діагностуємо причину несправності, а якщо вона очевидна – усуваємо її. Діагностика поломки планшета у нас є абсолютно безкоштовною.

Всі роботи будуть виконані якісно та максимально швидко, чи це заміна скла на планшеті, аудіо-виходу або дисплея.

Чому вибирають сервісний центр “Ай-Яй-Яй”?

 1. Консультація по телефону та в офісі.
 2. Діагностика техніки до ремонту та після.
 3. Усунення найскладніших неполадок.
 4. Відновлення “топлених” пристроїв.
 5. Гарантійні зобов’язання.

Ми будемо раді бачити Вас у будь-якому відділенні нашого сервісного центру. Заміна екрану та інших деталей можлива у Вашій присутності. Надійний ремонт, а також багато корисних та приємних пропозицій завжди чекають на Вас у СЦ «Ай-Яй-Яй». Будь-яка послуга, будь то заміна екрану на планшеті або корпусі, буде надана точно вчасно.

Завдяки наявності власного складу запчастин, ремонт планшетів у місті Київ став ще доступнішим для кожного клієнта, адже ціни на наші послуги залишаються на середньому рівні.

Звертайтеся до нашого сервісного центру, і наші майстри відновлять працездатність планшетного комп’ютера в будь-якому стані.

Вартість послуг з ремонту планшетів

Послуга Ціна Час
Заміна скла (сенсора) на планшеті від 450 грн від 1 години
Заміна екрану на планшеті від 550 грн від 30 хвилин
Заміна акумулятора на планшеті від 250 грн від 20 хвилин
Заміна роз’єму зарядки на планшеті від 250 грн від 60 хвилин
Заміна мікрофона на планшеті від 250 грн від 30 хвилин
Заміна слухового динаміка на планшеті від 250 грн від 30 хвилин
Заміна поліфонічного динаміка на планшеті від 350 грн від 30 хвилин
Заміна корпусу на планшеті від 450 грн від 60 хвилин
Заміна задньої панелі на планшеті від 350 грн від 60 хвилин
Заміна шлейфу на планшеті від 250 грн від 40 хвилин
Заміна кнопки на планшеті від 250 грн від 20 хвилин
Заміна конектора на планшеті від 250 грн від 40 хвилин
Заміна контролера живлення на планшеті від 650 грн від 4 години
Заміна флеш-пам’яті на планшеті від 950 грн від 1 дня
Заміна модему на планшеті від 750 грн від 1 дня
Розблокування телефону Honor від 250 грн від 2 години
Перепрошивка телефону Honor від 250 грн от 2 годин
Відв’язка телефону Honor від оператора від 350 грн от 2 годин
Чищення телефону Honor після води від 350 грн от 2 годин
Зняття облікового запису на планшеті від 350 грн от 60 хвилин

Детальніше

Приховати

Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.  Оберіть мову сайту