Місто:
Мова:
Ремонт електротраспорту
Ремонт електротраспорту

Ремонт електротраспорту у Києві та Україні

З поширенням в Україні електромотоциклів, електроскутерів та електроквадрициклів ремонт електротранспорту стає все більш затребуваною послугою. Вже в 2012 році ми відкрили сервісний центр з ремонту електровелосипедів.

На той момент в Україні було дуже мало майстрів, кваліфікованих для ремонту електротранспорту (у деяких дилерів їх досі немає), тому ми відправляли на ремонт різні види електровелосипедів, літієвих батарей, мотор-колес, електроквадроциклів та е-скутерів. В результаті у нас з’явився унікальний досвід ремонту електровелосипедів, коліс та літієвих батарей у Німеччині, Голландії, Японії та, звичайно, Китаї.

По-друге, у нас є все необхідне обладнання для діагностики транспортних засобів та батарей. І по-третє, маємо великий запас запасних частин.

Це дозволяє нам відремонтувати 95% та близько 85% електротранспорту за розумними цінами. Фактично ми можемо відремонтувати все, але 15-20% техніки настільки дорогі, що іноді розумніше купити нові комплектуючі.

На відміну від багатьох інших ремонтних майстерень, клієнти Ай-Яй-Яй отримують безкоштовну діагностику та знижку на вартість ремонту.

Нам не доводиться вигадувати неіснуючі несправності наших клієнтів. Тому що у нас найкраща репутація, а їх завжди достатньо – достатньо зателефонувати до служби технічної підтримки ТМ Ай-Яй-Яй та отримати безкоштовну консультацію з діагностики несправності та, по можливості, самостійно її усунути, незалежно від того, де ви купили свій електровелосипед.

В даний час ми виконуємо такі види ремонту.

– Ремонт електронних велосипедів усіх марок

– Ремонт електричних велосипедів

– Ремонт електричних самокатів

– ремонт моноциклів

Ремонт гіробордів

Гарантія до одного року на всі виконані роботи та встановлені деталі! Для отримання попередньої консультації щодо даного продукту та можливостей його ремонту, будь ласка, зв’яжіться зі службою технічної підтримки Ай-Яй-Яй.

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту