Місто:
Мова:
Ремонт телефонів
Ремонт телефонів

Ремонт телефонів в Києві за найнижчими цінами

Ремонт телефонів Київ – те, на чому спеціалізується наш сервісний центр. Ефективність відновлення працездатності пристрою залежить від рівня професійності майстрів, які приймають техніку, а також від наявності сучасного обладнання та спеціальних інструментів. Всім цим володіють інженери СЦ «ай-яй-яй».

Коли зламався улюблений гаджет, людина виявляється ніби “без рук”. Безумовно, завжди можна придбати новий телефон. Але, по-перше, в контактах могли залишитися важливі дані, а по-друге, не хочеться витрачати великі гроші на покупку. Для вирішення цих проблем і існує сервісний центр по ремонту телефонів і ноутбуків «ай-яй-яй».

Наші майстри зможуть відремонтувати телефони таких виробників:

 1. Apple;
 2. Samsung;
 3. Xiaomi;
 4. Huawei;
 5. Nokia;
 6. Meizu;
 7. Sony;
 8. Honor;
 9. LG;
 10. Lenovo та ін.

Якщо вас цікавить ремонт планшетів в Києві з гарантією на виконану роботу, ви можете зателефонувати за одним із зазначених номерів, написати нам в онлайн-чат або приїхати в сервісний центр за однією з адрес:

 • вул. Прорізна, 3;
 • вул. Симона Петлюри, 7;
 • вул. Шота Руставелі, 27Б;
 • вул. Андрія Малишка, 2;
 • вул. Дніпровська набережна, 25а;
 • вул. Маршала Тимошенко, 21.

Всі роботи по ремонту телефонів виконуються на сучасному обладнанні. Наш штат складають кваліфіковані і компетентні майстри, які мають великий досвід виконання подібних процедур.

 

Коли можлива заміна скла на телефоні?

Найпоширенішими поломками мобільних пристроїв є:

 • розбитий екран або скло;
 • пошкоджений USB роз’єм;
 • намоклі внутрішні деталі.

Також часто трапляється, що телефон не включається, його неможливо зарядити, він не реагує на натискання або зависає. У поламаних мобільних пристроях відсутній звук або його відтворення дуже тихе.

Якщо ж спостерігається проблема із зображенням-картинка розмита, то потрібна заміна скла на телефоні. Про необхідність звернення в сервісний центр можуть свідчити такі ознаки:

 1. погано видно картинку;
 2. екран не реагує на дотики;
 3. візуально видно пошкодження і тріщини.

На щастя, навіть така послуга як заміна екрану на телефоні, набагато вигідніше, ніж покупка нового мобільного пристрою!

 

Скільки коштує заміна екрану на смартфоні?

Якщо під час калібрування тачскрін пристрій «висне», а картинка то з’являється, то зникає або взагалі відсутня, то це привід, щоб замовити заміну дисплея. В ремонті смартфонів будуть використані тільки оригінальні запчастини або копії високої якості. Заміна екрану на смартфоні Samsung A53 буде виконана швидко і на високому професійному рівні!

Виникають пошкодження з екраном з різних причин. Однак, найбільш часто зустрічається проблема-це недбале поводження з телефонами. При виникненні будь-якої поломки варто скористатися послугами сервісного центру в Києві. Пам’ятайте, що самостійний ремонт мобільної техніки без належних навичок і знань, без обладнання і практики, може спричинити за собою плачевні наслідки.

 

Чому обирають сервісний центр “Ай-Яй»Яй”?

 • Швидкі терміни виконання ремонту.
 • Низька вартість послуг.
 • Наявність необхідних деталей.
 • Безкоштовна діагностика.
 • Гарантія на ремонт смартфона і ремонт планшетів.

Довіривши свій телефон фахівцям нашого сервісного центру, ви не прогадаєте.

Ми виконуємо ремонт якісно, що дозволить вам ще довгий час користуватися мобільним пристроєм.

Детальніше

Приховати

Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.  Оберіть мову сайту