Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Infinix Zero 5G 2023 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Infinix Zero 5g 2023. Як замовити послугу в Києві?

  Заміна скла Infinix Zero 5g 2023 проводиться в сервісі «Ай-яй-яй» у разі механічного пошкодження скла на екрані. Щоб вода не потрапила під скло і не пошкодила матрицю осколками, необхідно якомога швидше звернутися до наших фахівців. Замовити послугу заміни скла Infinix Zero 5g 2023 можна наступним чином:  
 • зателефонуйте за будь-яким номером, вказаним в розділі "Контакти";
 • відвідати будь-яке відділення сервісу в Києві;
 • замовте зворотний дзвінок, заповнивши форму на сайті і менеджер зв'яжеться з вами.
 

Заміна екрану Infinix Zero 5g 2023 в сервісному центрі  Ай-Яй-Яй

  Мережа Сервісного центру Ай-Яй-Яй має безліч філій, розташованих в різних куточках Києва. Вони розташовані поруч зі станціями метро, завдяки чому ви можете швидко і легко дістатися до нас. Ось деякі з наших інших переваг:  
 • надаємо гарантію на виконані роботи і встановлені деталі;
 • ми працюємо з 2012 року і маємо великий досвід ремонту всіх моделей смартфонів;
 • наша клієнтська база налічує понад 30 000 клієнтів, чиї чесні відгуки можна знайти на нашому сайті;
 • у нас є власний склад запчастин, на якому є всі необхідні запчастини для ремонту, завдяки чому заміна екрану Infinix Zero 5g 2023 в нашому сервісі займе всього кілька годин;
 • проведення безкоштовної діагностики, в ході якої встановлюється причина несправності і призначається необхідний ремонт;
 • лояльні ціни на послуги.
  Ремонт Infinix Zero 5G 2023: Киев, Украина  

Ремонт Infinix Zero 5g 2023 з доставкою по Україні

  Наші сертифіковані майстри спеціалізуються на ремонті сучасних смартфонів і за роки роботи виробили спеціальний алгоритм вирішення конкретних завдань, в тому числі і будь-якого ремонту Infinix Zero 5g 2023. Крім того, у своїй роботі ми використовуємо тільки спеціалізоване обладнання та якісні комплектуючі. Враховуючи вищевикладене, можна з упевненістю сказати, що такі роботи, як заміна скла Infinix Zero 5g 2023, ремонт камери або динаміків, не займуть багато часу. Щоб замовити ремонт Infinix Zero 5g 2023 з інших міст України, Вам необхідно заповнити відповідну форму на сайті і відправити свій смартфон на реквізити нашого сервісу Новою Поштою.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту