Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт HP Compaq GB892EA з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна екрана
899 грн замовити в 1 клік
Заміна клавіатури
от 799 грн замовити в 1 клік
Заміна жорсткого диска
от 899 грн замовити в 1 клік
Чистка/профілактика після вологи
от 349 грн замовити в 1 клік
Чистка від пилу, заміна термопасти
от 349 грн замовити в 1 клік
Ремонт корпусу (петель)
от 249 грн замовити в 1 клік
Заміна USB порту
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 949 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна матриці HP Compaq за допомогою сучасного обладнання в найкоротший термін

Заміна матриці HP Compaq є однією з найпопулярніших послуг у сервісному центрі. Однак через високі вимоги до виконавця, не кожна майстерня її надає. Наші майстри сервісного центру "Ай-Яй-Яй" - одні з небагатьох, хто займається заміною матриці HP Compaq. Ця процедура рекомендується у разі механічних пошкоджень екрана у вигляді тріщин, подряпин та темних плям від ударів.
Ноутбук HP Compaq оснащений глянцевим екраном 15,6 дюймів з роздільною здатністю 1366 х 768 пікселів. Дисплей з високою чіткістю та світлодіодним підсвічуванням забезпечує якісне зображення, також, завдяки покращеній контрастності та яскравості. Але незважаючи на всі переваги, навіть такий якісний апарат з часом виходить з ладу.
Найчастіше екран ноутбука ушкоджується внаслідок різкої зміни температури, недбалого використання та фізичного впливу. У розпорядженні сервісного центру «Ай-Яй-Яй» у центрі Києва дороге обладнання та апаратура, які гарантують надійний та ефективний результат ремонту.

Коли потрібно замінити екран HP Compaq?

Замена матрицы HP Compaq: Киев, Украина Потреба замінити екран HP Compaq виникає за таких симптомів:
 • зображення відображається з дефектами,
 • видно тріщини і темні плями на місці удару,
 • неполадки з підсвічуванням,
 • повністю чорний екран.
Перш ніж замінити дисплей HP Compaq, наші інженери діагностують пристрій, щоб визначити причину поломки. Потім підбираються високоякісні деталі на заміну і майстри приступають до ремонту. Щоб замінити екран HP Compaq, потрібно лише кілька годин, після чого ви отримаєте гарантію на всі проведені роботи.

Чи важлива профілактика HP Compaq?

Оскільки техніка має властивість поступово зношуватись, ми рекомендуємо регулярно проводити профілактику HP Compaq. Огляд девайса включає чистку від пилу, заміну термопасти і діагностику для виявлення вразливих місць. Погодьтеся, це краще, ніж потім звернутися за допомогою з несправним апаратом. Переваги звернення до нашої компанії:
 • комплексна діагностика пристрою,
 • гарантія на всі види послуг,
 • професійна консультація,
 • ремонт техніки по всій Україні через Нову Пошту,
 • деталі завжди в наявності,
 • працюємо щодня.
Наші відділення знаходяться практично у всіх районах Києва неподалік метро, завдяки чому нас зручно знайти. Якщо хочете записатися на ремонт або виникли питання, сміливо пишіть в онлайн-чаті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту