Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт OnePlus K11 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла OnePlus K11 у СЦ «Ай-яй-яй».

Заміна скла OnePlus K11 здійснюється в сервісному центрі «Ай-яй-яй» за допомогою спеціального обладнання та завдяки великому досвіду майстрів. Не рекомендується розбирати та ремонтувати смартфон без необхідних інструментів. У сервісному центрі «Ай-яй-яй» завжди є необхідні комплектуючі та деталі для всіх моделей смартфонів, що значно пришвидшує ремонт.

Заміна екрану OnePlus K11 з доставкою по Україні

Будь-який ремонт OnePlus K11 здійснюється досвідченими майстрами в сервісному центрі «Ай-яй-яй», заміна екрану OnePlus K11, акумулятора чи вологочистка. Насамперед майстер проведе діагностику, яка займе лише 20 хвилин. Після отримання згоди замовника майстер розпочинає ремонт. Після ремонту менеджер зв'язується із замовником та повідомляє, що телефон робітник і його можна забрати. Після перевірки працездатності гаджета у відділенні можлива оплата готівкою або безготівкою. При отриманні пристрою на пошті оплата ремонту можлива післяплатою. Не сумнівайтеся як виконана робота, адже після ремонту ви отримаєте гарантію.   Ремонт OnePlus K11: Киев, Украина  

Скільки коштує ремонт OnePlus K11 в Києві?

Сучасні смартфони стали надійними повсякденними помічниками людини. Тому у разі псування телефону власника цікавить, окрім вартості послуг, їх тривалість. Ви завжди можете отримати детальну консультацію та пояснити вартість необхідного ремонту, а також скільки часу займе ремонт OnePlus K11. У чому переваги сервісного центру Ай-яй-яй?
  • у нас великий досвід, адже ми працюємо з 2012 року;
  • надаємо телефон на час ремонту, щоб ви могли залишатися на зв'язку;
  • ремонтуємо смартфони по всій Україні за допомогою Нової Пошти;
  • у нашій базі понад 30 000 клієнтів, відгуки яких можна знайти на сайті.
Якщо у вас виникли питання ремонту, задайте їх нашому консультанту в онлайн-чаті на сайті або по телефону. Ми працюємо щодня та завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту