5/5 - (1 vote)

Дані користувача на телефоні часто є важливими з точки зору певного цінного змісту, наприклад, реквізити банківських карток та інформація, пов’язана з близькими або роботою. Але сучасні смартфони також зберігають багато об’єктивно менш змістовного, але суб’єктивно цінного для людини контенту такого, як забавні відео з друзями або приємні фото-спогади минулих подій. І одного разу якась з подібної інформації, будь то скріншоти важливих документів або сентиментальні фото, можуть загадково зникнути з галереї девайсу, приводячи власника непередбачуваного пристрою в замішання.

Спочатку спробуємо розібратися, куди поділися фотографії з телефону і що могло створити подібний збій.

Причини зникнення фото з галереї смартфона

Хоча зіткнення з подібною неприємністю можливе для різних гаджетів, все ж таки просто так Ваші фотографії та відео з пристрою зникнути не можуть, а пояснити це можливо кількома простими причинами:

  • випадкове чи навмисне форматування пам’яті;
  • пошкодження картки пам’яті після падіння, попадання вологи або необережного поводження при вилученні або встановленні в девайс;
  • вплив шкідливого ПЗ;
  • видалення та перезапис фото під час руху даних між внутрішньою пам’яттю та картою.

Звичайно, навіть якщо Вам вдасться зрозуміти, чому пропали фото з галереї телефону, в більшості випадків це не допоможе з їх відновленням. Тому ми пропонуємо кілька способів для повернення втраченого контенту.

Зникли фото на телефоні. Київ Україна

Способи відновлення фото на телефоні

Якщо Вас торкнувся такий збій зі втратою вмісту сховища гаджета і Ви хочете дізнатися, як повернути втрачені фото на телефоні, сподіваємося, у цьому зможуть допомогти наші інструкції для повного та часткового відновлення даних:

  • можливо, що необхідні фото та відео могли зберегтися у хмарних сховищах, якщо Ви не відключали такої функції, наприклад, у Google Photo, з яким автоматично синхронізуються галереї Андроїд;
  • якщо файли зникли без Вашого відома, скористайтеся такими програмами як Android Data Recovery, DiskDigger, Recuva, Pandora Recovery або PhotoRec – вони допоможуть перевірити смартфон і весь його вміст на наявність потрібних фото;
  • досвідчені користувачі з наявністю прав суперкористувача можуть скористатися програмою “Hexamob Pro”, яка допоможе відновити фотоз пам’яті пристрою.

Ці програми відмінно себе зарекомендували серед багатьох користувачів і багатьох сервісних центрів Nokia і часто вони дійсно успішно справляються з відновленням фото. Щодо запобігання видаленню та втраті важливого контенту, спробуйте скопіювати дані в хмару або на комп’ютер і відформатувати картку пам’яті для запобігання новим помилкам запису або читання. Також не рекомендується заповнювати весь обсяг сховища, щоб не створювати можливих помилок із втратою даних.

Якщо ж крім того, що у Вас видалилися фото на смартфоні, виникають і інші дивні або неприємні сюрпризи у функціонуванні гаджета і є підозра на наявність вірусу або програмний збій – виконайте перепрошивку девайса самостійно або зверніться до сервісного центру Sony за допомогою фахівців.