Rate this post

Серія Google Pixel рік у рік розглядається експертами та споживачами як одна з найкращих лінійок смартфонів високого класу. Оптимізована реалізація Android, нові апаратні ідеї та найкращі у своєму класі можливості фотозйомки – все це робить роботу Google над флагманським смартфоном цілком логічною. Практичне знайомство з Google Pixel 7 показало, що остання версія виправдовує усі очікування. Стало ясно, що так воно і є.

Тепер, коли вечірка з нагоди презентації Pixel 7 залишилася в дзеркалі заднього виду, настав час поглянути на Google Pixel 5 і зрозуміти, наскільки велика різниця через два роки.

 

різниця між Google Pixel 7 іPixel 5: Київ, Україна

 

Зовнішній вигляд Pixel 5 і Pixel 7

Потримавши кожен пристрій у руках, ми вперше побачили явну різницю між поколіннями флагманів Google: Pixel 5 здається пластиковим через менш досконале покриття корпусу. Незважаючи на те, що він не громіздкий і не незручний, він не відчувається як пристрій дійсно преміум-класу.

Для порівняння, Pixel 7 виглядає і відчувається як покращена версія сильно переробленого Pixel 6. Виступ камери Pixel 5 трохи похитується, якщо покласти його на плоску поверхню, але корпус камери Pixel 7, виконаний у вигляді козирка, має більш зручну форму, якщо використовувати його без чохла. Корпус камери виконаний з того ж міцного алюмінію, що й рамка, тому немає ризику, що він трісне, якщо його сильно впустити на стіл.

Якщо поверхня Pixel 5 викликає сумніви, корпус Pixel 7, майже повністю виконаний зі скла, перекреслює всі очікування. Оздоблення та дизайн на найвищому рівні, тому ми не звинувачуємо тих, хто не наважується помістити його в захисний чохол. Але якщо ви хочете перебрати, то можете знайти безліч відмінних чохлів для Pixel 7. У будь-якому випадку, не сумнівайтеся ні на секунду, що ви купуєте високоякісний смартфон.

Якщо нам і не подобається в дизайні нового флагмана, так це його вага – Pixel 7 на 46 г важче Pixel 5, що особливо помітно при порівнянні цих двох моделей. Однак очевидно, що Pixel 7 значно перевершує Pixel 5 за загальним дизайном та якістю складання.

 

Порівняння екранів Pixel 5 і Pixel 7

Якщо подивитися на екран Pixel 5, то до нього немає претензій. Його роздільна здатність, насичені кольори, глибокий чорний колір і висока частота оновлення – все, що ми очікуємо від флагманського смартфона, і хоча діагональ екрану Pixel 7 збільшилася на 0,3 дюйма, в іншому він ідентичний Pixel 5, що дуже добре. Вражаюча пікова яскравість та підтримка HDR роблять цей смартфон одним із найкращих у світі.

Єдина невелика проблема полягає в тому, що Google, як і раніше, відмовляється пропонувати панелі з частотою 120 Гц за межами Pixel Pro. Pixel 7 виграє у категорії дисплеїв, головним чином тому, що він трохи більший.

 

Технічні характеристики Pixel 5 і Pixel 7

Ось де нова модель Google перевершує модель п’ятого покоління: Snapdragon 765G в Pixel 5 не забезпечує тієї обчислювальної потужності, на яку ми розраховували; в Pixel 7 встановлено чіпсет Tensor другого покоління, розроблений Google.

Tensor G2 не такий потужний, як новітні чіпсети від Apple і Qualcomm, але його нова трирівнева конфігурація процесорних ядер робить його напрочуд ефективним і здатним витримувати великі навантаження, як жоден інший високочастотний процесор. Робота програм відрізняється високою швидкістю і чуйністю, затримки практично відсутні навіть при роботі в багатозадачному режимі. Що стосується продуктивності, то Pixel 7 покращує один із головних недоліків Pixel 5.

 

Можливості підключення Pixel 5 і Pixel 7

Що стосується можливостей підключення, то Pixel 7 пропонує незначні покращення порівняно з Pixel 5. До них відноситься оновлення до Bluetooth 5.2, збільшена пропускна здатність роз’єму USB 3.2 Type-C і підтримка Wi-Fi6e через Wi-Fi; 5 з 5 для Pixel 5. Це не значні поліпшення. Однак вони забезпечать надійнішу роботу в майбутньому, і Pixel 7 легко зможе конкурувати з найкращими телефонами з підтримкою 5G.

 

Порівняння камер Pixel 5 і Pixel 7

Ми не соромимося говорити про те, що за минулі роки нам дуже сподобалася якість зображення лінійки Pixel – Pixel 5 робив чудові знімки, і це не змінилося після виходу двох поколінь. По-перше, Pixel 7 пропонує набагато більш досконале обладнання, включаючи сенсор з більш високою роздільною здатністю та двосвітлодіодний спалах. Додайте до цього програмне забезпечення, що постійно вдосконалюється, для обробки сигналів і зображень, і не дивно, що фотографії Pixel 7 виглядають ще краще, ніж у його попередника.

З програмного боку покращені алгоритми яскравості та ручного керування дозволяють покращити знімки при слабкому освітленні. З’явилися і більш корисні функції, такі як спеціальний нічний режим та таймер зворотного відліку, що показує, скільки часу потрібно для отримання ідеального знімка при слабкому освітленні. І якщо ви коли-небудь подавали заперечення у меншості, то функція “Enhance” з’являється в реальному світі разом із власним інструментом Google “Unblur”, який дозволяє повернути зображення, трохи розфокусовані, їх справжній колір.

Нерідко можна було почути, що Pixel 5 робить найкращі фотографії серед усіх смартфонів, і, швидше за все, ми побачимо аналогічні відгуки про Pixel 7. Завдяки вбудованому досконалішому чіпсету Tensor G2 Pixel 7 також робить фотографії швидше.

 

Автономність Pixel 5 і Pixel 7. Порівняння батарей

Акумулятора Pixel 5 вистачало цілий день роботи; акумулятор Pixel 7 приблизно на 10% більше, у ньому використовується унікальна архітектура чіпсету Tensor і загалом він працює краще. Акумулятор ємністю 4355 мАг невеликий, але реальний час автономної роботи складає Відмінно. Декілька порад і трюків на Pixel 7 також можуть поліпшити продуктивність і час автономної роботи.

Pixel 7 також має кращі можливості заряджання в порівнянні з Pixel 5: завдяки швидкій зарядці потужністю 30 Вт він може зарядитися на 50% за 30 хвилин. Шанувальники бездротової зарядки оцінять перехід від 12-ватного бездротового заряджання Pixel 5 до нової швидкості зарядки 20 Вт. Крім ємності акумулятора, останній Pixel забезпечує відмінну зарядку, яку ми звикли чекати від цієї лінійки.

 

Висновки

При запуску Pixel 5 ми були незадоволені його ціною 700 дол. З тих пір все більше виробників встановлюють таку ціну на свої смартфони високого класу. Незважаючи на загальне зростання цін на топові моделі Google випустила смартфон класу high-end за 600 доларів; Pixel 5 був недостатньо потужним і дорогим, а Pixel 7 пропонує більше можливостей за напрочуд розумною ціною.

Що стосується доступності, то тут ситуація така ж невтішна, як і з Pixel 5. Можна знайти пропозиції щодо відновлених і старих моделей, але також можна знайти аналогічні за ціною пропозиції за абсолютно новим Google Pixel 6a і повністю знесеним Pixel 6. Якщо ви не хочете платити за найновіший флагман Google, будь-який із цих варіантів краще, ніж модель 5, від якої ми взагалі рекомендуємо відмовитись у 2022 році.

Якщо у вас є Pixel 5 і він вам подобається, то відповідь однозначно позитивна: Pixel 7 покращує те, що вдалося Pixel 5, виправляє те, що не вдалося, і пропонує кінцевий продукт зі скляним корпусом на 100 дол. дешевше при запуску. Pixel 7 – це чудове оновлення, особливо якщо ви хочете пропустити рік, перш ніж перейти на нове покоління флагманських смартфонів Google.

У Pixel 7 компанія Google не стала винаходити велосипеда, але це і не потрібно. Завдяки покращеній камері, чіпсету нового покоління Tensor G2 та фантастичному багатофункціональному програмному забезпеченню Google Pixel 7 виправдав свою ціну цього року.