Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Google Pixel 7A з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятору
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла на Google Pixel 7a. Чи можна замінити скло окремо від екрану?

Заміна скла Google Pixel 7a в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй" займає в середньому один день, а точніше всього кілька годин. Для такого швидкого ремонту у сервісу є власний склад запчастин, де зберігаються деталі для різних моделей смартфонів. Ви також можете принести всі необхідні запчастини для вашого мобільного телефону, і технік виконає ремонт з використанням запчастин. Однак не намагайтеся ремонтувати його самостійно без спеціальних інструментів та обладнання. Це може призвести до більш серйозних поломок.Незалежно від типу ремонту, наприклад, заміни скла або екрану на вашому Google Pixel 7a, Ви отримаєте гарантію на виконану роботу і встановлені деталі, якою ви зможете скористатися, якщо щось буде вказано під час ремонту.

Скільки часу зазвичай займає заміна екрана Pixel 7a?

Перед проведенням ремонту, наприклад, заміни екрану Google 7a, фахівець проведе ретельну діагностику смартфона, в ході якої буде виявлена причина проблеми. Потім технік повідомить клієнту умови і вартість ремонту і виконає ремонтні роботи. Процес заміни екрану займає кілька годин. Більш детальну інформацію про умови обслуговування та ціни може надати менеджер через онлайн-чат або по телефону.

Чому варто ремонтувати Google Pixel 7a в сервісному центрі Ай-Яй-Яй?

Замовляючи ремонт Google Pixel 7a в сервісному центрі "Ай-яй-Яй", Ви отримуєте кваліфікований і якісний ремонт. Про це свідчать відгуки клієнтів на нашому сайті. Чому люди повинні довіряти нам?
  1. Ми працюємо з 2012 року і є однією з найбільших мереж по ремонту смартфонів.
  2. Ми даємо гарантію не тільки на свою роботу, але і на деталі, які ми встановлюємо під час ремонту.
  3. У нас багато філій практично у всіх районах Києва.
Всі філії розташовані недалеко від станцій метро, що дозволяє легко їх знайти і дістатися до них. Якщо у вас немає можливості особисто відвідати ремонтну майстерню, ви можете скористатися послугами нашої кур'єрської служби, яка доставить пристрій на ремонт і поверне його вам. Через" Нову пошту " ми ремонтуємо техніку по всій Україні. Де б ви не знаходилися, ви можете відправити свій смартфон на ремонт Поштою і отримати його тим же способом.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту