Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Samsung Galaxy S23 Ultra з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (гарантія успішності 100%)
4199 грн
4399 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал з рамкою)
11599 грн
11899 грн
замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
899 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
От 999 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Samsung Galaxy S23 Ultra з доставкою по Україні

Заміна скла Samsung Galaxy S23 Ultra - наша спеціалізація. Зазвичай ця послуга потрібна в тих випадках, коли скло на екрані покрилося тріщинами після того, як смартфон упустили або іншим чином пошкодили. І якщо робота самого екрану не порушена (сенсор працює, зображення відображається коректно, немає чорних крапок і битих пікселів), то досить замінити скло Samsung Galaxy S23 Ultra. Ми одні з небагатьох виконуємо цю складну процедуру. Саме тому ми пропонуємо послуги ремонту не тільки в Києві, але і по всій Україні. Пристрій доставляється в сервіс за допомогою Нової Пошти. Дізнатися докладніше про цю послугу можна у відповідному розділі сайту і відразу оформити замовлення, заповнивши спеціальну форму. Після цього з вами зв'яжеться менеджер, щоб прийняти замовлення, уточнити деталі і відповісти на всі питання. При цьому оплата ремонту можлива на карту після завершення ремонту або безпосередньо при отриманні пристрою, післяплатою.  

Заміна екрану Samsung Galaxy S23 Ultra після безкоштовної діагностики

  Заміна екрану Samsung Galaxy S23 Ultra здійснюється тільки після повної діагностики гаджета. Після того, як майстер встановить причину поломки і погодить з власником пристрою вартість і терміни ремонту, він зможе приступити до ремонтних робіт. Після установки нового екрану майстер перевіряє його роботу і тільки потім збирає смартфон. Незважаючи на те, що ми використовуємо найякісніші екрани, після завершення ремонту ви отримуєте гарантію на деталь і виконану роботу. Заміна екрану Samsung Galaxy S23 Ultra зазвичай займає близько 2 годин. Така швидкість обумовлена тим, що на нашому складі запчастин завжди є екрани як для всіх моделей смартфонів Samsung, так і для інших моделей пристроїв.   Ремонт Samsung Galaxy S23 Ultra: Киев, Украина  

Ремонт Samsung Galaxy S23 Ultra в сервісному центрі "ай-яй-яй". Основні переваги

  Ось кілька причин, за якими вам варто замовити ремонт Samsung Galaxy S23 Ultra в СЦ "Ай-яй-яй":  
  • ми є однією з найбільших мереж майстерень з ремонту смартфонів, планшетів, ноутбуків та іншої техніки;
  • виконуємо навіть найскладніший і унікальний ремонт;
  • майстри мають безліч навичок і великий досвід роботи;
  • працюємо тільки на професійному якісному обладнанні;
  • ми працюємо з 2012 року, а це значить, що у нас великий досвід ремонту різних смартфонів;
  • наша клієнтська база налічує понад 30 000 клієнтів, чиї відгуки також можна знайти на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту