Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple iPhone 14 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
3999 грн
4499 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
13499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
2599 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
3199 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
уточнити замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
899 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone 14 Pro зі збереженням оригінальної матриці.

  Заміна скла iPhone 14 Pro проводиться тільки в тому випадку, якщо немає проблем з функціонуванням дисплея. Ремонт розбитого скла - це недорогий спосіб усунути тріщини і подряпини на передній панелі смартфона без заміни оригінальної матриці.  

Професійна заміна екрану iPhone 14 Pro в майстерні.

  Виробник стверджує, що в даній моделі смартфона ймовірність пошкодження дисплея в кілька разів нижче. Такий ефект досягається завдяки панелі Ceramic Shield. Керамічне покриття, що захищає екран, знаходиться врівень з корпусом, забезпечуючи максимальний захист екрану від пошкоджень у вигляді подряпин.   На жаль, незважаючи на високий рівень захисту, екран залишається найбільш вразливою частиною сучасного смартфона, і достатньо однієї подряпини, щоб завдати шкоди.   Основні ознаки пошкодження екрану включають  
  •         плями і смуги,
  •         неправильна робота сенсора;
  •         так званий "чорний екран".
  Всі перераховані вище проблеми можна вирішити за допомогою заміни екрану iPhone 14 Pro. Ця процедура виконується всього за кілька годин досвідченими майстрами сервісного центру "Ай-яй-яй".   ремонт Apple iPhone 14 Pro киев украина, замена стекла, экрана  

Недорогий ремонт iPhone 14 Pro будь-якої складності.

  Ремонт iPhone 14 Pro, незалежно від його складності, здійснюється в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй":  
  •         Заміна акумулятора,
  •         Заміна роз'єму зарядки,
  •         Заміна кнопки включення,
  •         Заміна мікрофона;
  •         Заміна скла основної камери.
  Ці та інші види ремонту iPhone 14 Pro можна здійснити в Києві або через Нову Пошту в інших містах.   Для отримання додаткової інформації про ремонт смартфонів звертайтеся до нас за телефоном, вказаним на сайті, або через онлайн-чат на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту