Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Asus Zenfone 10 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Asus Zenfone 10 у професійній майстерні

Заміна скла Asus Zenfone 10 неможлива без спеціального обладнання. Але, крім якісного оновлення зовнішнього вигляду смартфона, потрібно ще й знання конструктивних особливостей гаджетів. Asus Zenfone 10 має більший дисплей, а також ємність акумулятора, ця модель оснащена міцним корпусом та ударостійким склом, але, на жаль, жоден смартфон не має повної гарантії від падінь та пошкоджень. Якщо ви зіткнулися з цим, не хвилюйтесь! Ви можете відремонтувати телефон, звернувшись до сервісного центру «Ай-яй-яй». Заміна скла Asus Zenfone 10 набагато дешевша, ніж заміна всього дисплея. Щоб з'ясувати справжню причину проблеми, фахівці проведуть діагностику, після чого буде запропоновано шляхи усунення проблеми. І після узгодження всіх нюансів із клієнтом майстер приступає до ремонту.

Заміна екрану Asus Zenfone 10 у СЦ Яй-яй-яй

Щоб замовити заміну екрана Asus Zenfone 10, ви можете принести свій смартфон самостійно до будь-якого відділення центру «Ай-яй-яй» або скористатися кур'єрськими послугами. Кур'єр забере у вас гаджет та поверне його після завершення ремонтних робіт. Ви також можете скористатись послугою «Майстер на виїзді». У цьому випадку майстер сам приїде у зручне для вас місце. Ремонт смартфонів варто довіряти лише досвідченим фахівцям. Практично всі необхідні запасні частини (екрани, акумулятори, елементи корпусу і т.д.) є у всіх підрозділах майстерні, що дозволяє проводити швидкий ремонт. Заміна екрана Asus Zenfone 10 займає лише кілька годин. Усі філії сервісного центру знаходяться у кроковій доступності від метро.   Ремонт Asus Zenfone 10: Киев, Украина  

Ремонт Asus Zenfone 10 з доставкою по Україні.

Жителі будь-якого міста України можуть замовити ремонт Asus Zenfone 10 у майстерні «Ай-яй-яй» у Києві. Для цього вам необхідно заповнити та надіслати спеціальну форму на сайті або зв'язатися з нашим менеджером для уточнення деталей. Для мешканців інших міст ремонт можливий за допомогою Нової пошти. Відправка буде здійснена за реквізитами юридичної особи, тому вам не доведеться турбуватися про збереження вашого смартфона. При цьому оплата здійснюється на банківську картку або післяплатою при отриманні гаджета поштою.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту