Місто:
Мова:
Ремонт Asus
Виберіть модель:

В яких випадках необхідний ремонт телефонів ASUS Київ?

Ремонт телефонів ASUS Київ не дуже поширений серед сервісних спеціалістів, оскільки тайванська компанія Asus виробляє телефони не так довго і всі вони відрізняються високотехнологічністю та надійністю. Необхідність проведення ремонту у телефонів від Asus частіше за все виникає через недбалість користувачів, коли девайси падають чи зазнають впливу ударів. В таких випадках можуть виникати різноманітні поломки, але частіше за все у смартфонів розбивається скло чи екран. Мережа київських сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» пропонує своїм клієнтам послуги з ремонту будь-яких несправностей телефонів Asus. Наші спеціалісти знайомі з новітніми техніками, згідно з якими варто виконувати ремонтні роботи з телефонами даного бренду. У нас використовується професійне обладнання, з його допомогою ремонт смартфонів можна виконати дуже акуратно, не пошкодивши ні однієї деталі. Нами надаються такі профілактичні та відновлювальні роботи для телефонів, як програмне обслуговування девайсів, а також заміна портів, кнопок, екрану чи заміна скла Asus Київ без заміни усього дисплея.

Чи допоможе заміна скла Asus Київ вирішити проблему розбитого пристрою?

Серед стандартних несправностей та дефектів телефонів Асус найчастіше зустрічається пошкодження екрану. Іноді спеціалісти рекомендують клієнтам не поспішати міняти весь екранний блок телефону, оскільки заміна лише скла обійдеться набагато дешевше. Якісна заміна скла Asus Київ в мережі сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» допоможе повернути телефону початковий естетичний вигляд. Однак важливо пам’ятати, що замінити скло на телефоні можна лише в умовах професійного сервісу, де є інструментарій для такої роботи. Ми пропонуємо оригінальні комплектуючі, що дозволяють виконати ремонт телефонів ASUS Київ будь-якої складності. Замінити скло на телефонах Асус технічно можливо на тих моделях, на яких воно не є монолітним блоком з дисплеєм. До того ж, ефективність даного виду ремонтних робіт повинна підтверджуватися предремонтною діагностикою гаджету, котра вкаже на цілісність внутрішніх компонентів та їх повну функціональність. Якщо інженери сервісу «Ай-Яй-Яй» при проведенні діагностики перед ремонтом переконуються, що в телефоні можна замінити лише скло, вони не проводять непотрібних робіт та відновлюють лише розбиті комплектуючі.

Випадки, коли необхідна заміна екрану на телефоні Асус

При виявленні на смартфоні від Асус різноманітних відхилень в роботі слід обов’язково віднести його в сервісний центр для проведення діагностики. Спеціалісти сервісу «Ай-Яй-Яй» говорять про те, що заміна екрану на телефоні Асус може ефективно вирішити такі проблеми зі смартфоном, як виникнення різноманітного роду плям чи смуг на зображенні, відсутність реакції тачскріну на дотики в деяких місцях екрану та багато інших. При заміні всього екранного блоку наші майстри використовують оригінальні комплектуючі для телефонів Асус, оскільки вони краще всього функціонують в подальшому та не викликають проблем. На будь-які  ремонтні роботи сервіс «Ай-Яй-Яй» надає гарантію, тому після нашого ремонту в руки замовникам потрапляють практично нові мобільні пристрої.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Asus (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Asus (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Asus (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Asus (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Asus (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Asus (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Asus (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Asus (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Asus (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Asus (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Asus (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Asus (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Asus після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Asus (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Asus (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту