Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Google Pixel 2XL з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Google Pixel 2XL з безкоштовною попередньою діагностикою

Заміна скла Google Pixel 2XL є складною процедурою, тому її повинні виконувати тільки досвідчені спеціалісти. Ця послуга стане в нагоді, якщо телефон випадково впаде на екран. Іноді падіння на досить м’яку поверхню може призвести до утворення тріщин. Єдиний можливий вихід із цієї ситуації – заміна скла Google Pixel 2XL. Заміна пошкодженого скла можлива в нашому сервісному центрі. Якщо вчасно не усунути несправність у смартфоні, це може призвести до пошкодження внутрішніх компонентів через падіння, потрапляння через тріщини вологи та пилу. Щоб виконати ремонт, необхідно розібрати телефон, використовуючи спеціальне обладнання, з чим впораються наші майстри. Переваги сервісного центру «Ай-Яй-Яй»:
  • безкоштовна діагностика перед ремонтом;
  • використання високоякісних запчастин;
  • гарантія на послуги майстерні.

В якому випадку необхідна заміна екрану Google Pixel 2XL?

Якщо сенсор перестав працювати, зображення відсутнє або спотворене, можливо, заміна екрану Google Pixel 2XL може виправити ситуацію. Вода і пил можуть проникати в тріщини, а це не негативно впливає на матрицю і модулі дисплея. Дуже важливо вчасно забезпечити якісний ремонт телефону, замовивши таку послугу, як заміна екрану Google Pixel 2XL. Бажаєте відремонтувати свій смартфон або замінити деякі пошкоджені деталі на нові? Тоді зверніться до нас за професійною допомогою. Кожен день у нас проходить акція, яка дозволяє замовити ремонт Google Pixel 2XL зі знижкою. Детальніше з умовами акції «Щасливі години» можна ознайомитись на нашому сайті у відповідному розділі. прейскурант цен на ремонт google pixel 2xl в киеве

Ремонт Google Pixel 2XL з доставкою кур’єром по Києву

Замовити заміну дисплею або будь-який інший ремонт Google Pixel 2XL можна у будь-якому з наших філіалів в Києві. Наші філії розташовані майже в кожному районі Києва поблизу станцій метро, завдяки чому до нас можна швидко та зручно добратись. Кожен клієнт зможе знайти найближчий до себе філіал. Також кияни можуть відправити нам свою техніку на ремонт, замовивши кур’єрську доставку. Кур’єр забере, а після ремонту поверне смартфон власнику за вказаною адресою. Жителі інших міст можуть скористатись послугами СЦ «Ай-Яй-Яй», відправивши нам телефон на ремонт через «Нову Пошту». Консультацію щодо послуг майстерні можна отримати по телефону, в месенджерах та в онлайн-чаті на сайті.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту