Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Google Pixel 3a з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
4449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
799 грн замовити в 1 клік
Заміна корпусу
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Google Pixel 3a з гарантією якості

Заміна скла Google Pixel 3a в мережі сервіс-центру «Ай-Яй-Яй» проводиться за допомогою високоякісних комплектуючих і спеціального обладнання. Консультація та діагностика безкоштовні, а вартість ремонту визначається після визначення характеру пошкодження. Слід зазначити, що ремонт виконується за унікальною технологією OСA. Завдяки наявності в кожному з наших відділень широкого асортименту запчастин, наш спеціаліст виконає необхідний ремонт на професійному рівні в короткі терміни протягом декількох годин. Після завершення «реанімаційних» заходів клієнт на додаток до відремонтованого телефону отримує гарантію. При необхідності замовник може оформити гарантію в електронному вигляді за допомогою офіційного сайту «Ай-Яй-Яй».

Чи можлива заміна екрану Google Pixel 3a через Нову Пошту з іншого міста

Заміна екрану Google Pixel 3a можлива в кожному відділенні сервіс-центру «Ай-Яй-Яй» в Києві. Інформація про їх місцезнаходження вказана на офіційному сайті нашої компанії в розділі «Контакти». Якщо Ви живете за межами столиці, Ви можете відправити свій гаджет до нашої майстерні Новою Поштою. Якщо Ви хочете отримати безкоштовну консультацію, зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті, надішліть електронний лист, замовте послугу зворотного дзвінка, скористайтеся Skype або Viber. Майте на увазі, що зламаний екран неможливо відновити, його можна лише замінити на новий екран. Принесіть свій гаджет до нашої майстерні, де Ви отримаєте кваліфіковану допомогу. прейскурант цен на ремонт google pixel 3a в киеве

Де замовити ремонт Google Pixel 3a в Києві?

Ремонт Google Pixel 3a вважається однією з популярних послуг, які надають кваліфіковані майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» на високому рівні. Наші фахівці розробили спеціальні алгоритми усунення несправностей для цієї моделі телефону, які дозволяють гарантувати клієнтам якісне обслуговування в найкоротші терміни, без додаткових фінансових витрат. Якщо на Вашому смартфоні не працює сенсор, розбилось скло екрану, пошкоджена передача кольору дисплея або є «биті пікселі», замовити ремонт Google Pixel 3a в сервіс-центрі «Ай-Яй-Яй» - найкраще рішення. Слід зазначити, що на послуги майстерні надається гарантія. Вона також поширюється і на встановлені деталі. Детальніше з умовами гарантії можна ознайомитись у відповідному розділі на сайті.
Оценить

Детальніше

Приховати