Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Infinix Hot 20 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 699 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Infinix Hot 20 окремо від екрану. Де можна зробити?

  Заміна скла Infinix Hot 20 - наша спеціалізація. Фахівці сервіс-центру "Ай-Яй-Яй" надають повний спектр послуг для цієї моделі. Процедура заміни скла не передбачена виробником і вимагає спеціального обладнання та запчастин. Тому дана послуга доступна не в кожному сервісному центрі. Ми, в свою чергу, вже кілька років виробляємо заміну скла окремо від екрану і маємо достатній досвід, щоб зробити це швидко і якісно. У яких випадках ця послуга може допомогти вашому пристрою? Якщо скло на вашому смартфоні розбилося після падіння або іншої ситуації, але сам екран при цьому нормально працює, ця послуга допоможе відновити зовнішній вигляд смартфона.  

Заміна екрану Infinix Hot 20. Коли вам потрібна ця послуга?

  Сучасні смартфони влаштовані таким чином, що екран займає більшу частину поверхні смартфона. Не дивно, що при випадковому падінні пристрою в першу чергу постраждає екран. Іноді заміни скла може бути недостатньо, якщо при розбитті смартфона не працює дисплей, потрібна повна заміна екрану Infinix Hot 20. Це можна зрозуміти за такими ознаками:  
 • на екрані можуть бути биті пікселі;
 • смуги внизу або вгорі екрана;
 • погано працює підсвічування;
 • сенсорний екран не працює або спрацьовує сам по собі.
  Все це вказує на необхідність заміни екрану Infinix Hot 20.   ремонт Infinix Hot 20 киев украина, замена стекла, экрана  

Ремонт Infinix Hot 20 за доступними цінами в сервіс-центрі  Ай-Яй-Яй

  За роки роботи сервісного центру «Ай-яй-яй» ми встигли обслужити велику кількість користувачів, і на сьогоднішній день наша база налічує більше 30 000 задоволених клієнтів. Чому вам варто звернутися до нас, якщо вам потрібен ремонт Infinix Hot 20?  
 • ми є однією з найбільших мереж ремонту телефонів;
 • виконуємо навіть найскладніший ремонт;
 • ремонтуємо як нові, так і старі моделі пристроїв;
 • маємо власний склад запчастин, де завжди в наявності запчастини для всіх моделей пристроїв, що дозволяє ще швидше проводити ремонтні роботи;
 • надаємо гарантії на надані послуги, а також на встановлені деталі;
 • у нас проходить щоденна акція «Щаслива година» з 10:30 до 11:30 і дозволяє отримати знижку 10%.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту