Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple iPhone 13 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
3399 грн
3899 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
11799 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
2499 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
2999 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
899 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Apple iPhone 13 Pro. Як замовити ремонт з доставкою?

Заміна скла Apple iPhone 13 Pro – це послуга, що постійно виконують майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Запчастини для ремонту Apple iPhone 13 Pro завжди в наявності в кожному з наших відділень. Якщо у Вас немає можливості привезти свій смартфон для ремонту в наш сервіс особисто, Ви можете зателефонувати нам та замовити послуги кур'єра або відправити мобільний пристрій Новою Поштою, якщо Ви перебуваєте за межами Києва. 

Заміна екрана Apple iPhone 13 Pro на професійному обладнанні

Несправний екран вважається однією з найпоширеніших несправностей, з якими щодня стикаються фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй». На жаль, поява тріщин на склі – не єдина проблема, яка може бути наслідком падіння смартфону. Якщо екран пошкоджений, інформація на дисплеї може не відображатися належним чином після удару, а через помилки програмного забезпечення зображення може бути повністю відсутнім. При попаданні рідини в пристрій на екрані з’являються смуги і плями. У більшості випадків візуальний огляд пристрою не визначає причину несправності, тому наші фахівці проводять внутрішню діагностику. Слід зазначити, що зміна екрану Apple iPhone 13 Pro вимагає професійних навичок і сучасного обладнання. Кожна майстерня мережі сервіс-центру «Ай-Яй-Яй» оснащена всім необхідним для якісного та швидкого ремонту. Ремонт Apple iPhone 13 Pro: замена стекла экрана киев украина фото

Якісний ремонт Apple iPhone 13 Pro на основі результатів безкоштовної діагностики

Ремонт Apple iPhone 13 Pro проводиться в стислі терміни в спеціально обладнаних майстернях «Ай-Яй-Яй». Наші майстри дотримуються стандартів якості, тому використовують тільки сучасне сертифіковане обладнання. За час діяльності нам вдалося зібрати команду справжніх професіоналів, які не тільки мають великий професійний досвід, а й постійно вдосконалюються на спеціальних курсах. Перш ніж майстри зможуть виконати замовлення, вони повинні провести безкоштовну діагностику. На основі отриманих даних визначається точна причина несправності та повідомляється замовнику про ціну та тривалість роботи. Всю інформацію, яка Вас цікавить, Ви можете отримати, зв'язавшись з нашими менеджерами будь-яким зручним способом:
  • зателефонувавши нам (номери телефону вказані на сайті);
  • відправити нам лист електронною поштою;
  • замовивши на сайті послугу зворотного дзвінка;
  • написавши на у месенджерах вайбер, телеграм або скайп.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту