Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPhone XS з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
2699 грн
2799 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал)
5049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія)
3799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла корпусу
999 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
699 грн замовити в 1 клік
Заміна корпусу
2549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone XS по результатам безкоштовної діагностики

Заміна скла iPhone XS проводиться майстрами сервісного центру Ай-Яй-Яй за доступною ціною та в найкоротші терміни. Наші фахівці проведуть безкоштовну діагностику смартфона, щоб визначити причину несправності. На підставі отриманої інформації буде виконаний необхідний ремонт. Клієнту не обов’язково відвідувати наш сервіс, щоб дізнатись вартість заміни дисплея. Просто зайдіть на сайт сервісного центру, виберіть модель гаджета та послугу та ознайомтеся з прайс-листом, де завжди вказано актуальні ціни. Крім того, Ви можете зв’язатися з нашими спеціалістами за одним із телефонів, вказаних на сайті. Досить описати проблему, після чого наш спеціаліст оголошує попередню причину несправності та приблизну вартість робіт.

Скільки триває в середньому заміна екрану iPhone XS?

Заміна екрану iPhone XS проводиться спеціалістами сервіс-центру «Ай-Яй-Яй», зазвичай, через надмірний механічний вплив на гаджет. Найбільш вразливою частиною смартфона є дисплей, який часто виходить з ладу через падіння пристрою на тверду поверхню. Якщо на екрані з’являються плями, смуги або якість зображення погіршується, власнику смартфона слід звернутися в сервісний центр. У сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» технік діагностує причину несправності, яка буде усунена протягом кількох годин. ремонт iPhone xs киев, замена стекла, экрана фото

Як отримати консультацію перш, ніж замовити ремонт iPhone XS?

Ремонт iPhone XS вважається однією з найпопулярніших послуг, які надають кваліфіковані фахівці мережі майстерень «Ай-Яй-Яй». У більшості випадків люди звертаються до нашого сервісного центру, оскільки їхній гаджет перестав включатись. Швидка розрядка смартфону, розбитий екран і контакт з водою також є причиною відвідати наш сервіс. Всі ремонтні роботи виконуються за допомогою професійного обладнання та сучасного інструменту. Наявність високоякісних запчастин для iPhone XS в кожному з наших відділень дозволить швидко та якісно відновити втрачену функціональність Вашого смартфона. Щоб замовити ремонт iPhone XS, необхідно відвідати один з наших офісів у Києві. Наші клієнти можуть отримати безкоштовну консультацію, звернувшись до наших менеджерів будь-яким зручним способом:
  • електронною поштою;
  • Viber або Skype;
  • послуга зворотнього дзвінка на сайті;
  • зателефонуйте за одним із номерів, вказаних на сайті майстерні.
Оценить

Детальніше

Приховати