Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Motorola DROID Ultra XT1080 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1149 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2249 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Motorola DROID Ultra - професійний ремонт з наданням гарантії

  Заміна скла Motorola DROID Ultra не буде складним завданням для наших майстрів. Будь-які ненавмисні удари, падіння, попадання вологи — причина поломок цього телефону. Одна з найбільш часто зустрічаються проблем в смартфонах Motorola DROID Ultra – пошкодження скляного покриття. В результаті цього можуть утворитися подряпини, тріщини, а також потертості. Найкращим рішенням цієї проблеми буде заміна скла Моторола дроїд Ультра, що дозволяє залишити матрицю від виробника в цілісності й схоронності. Однак у деяких випадках рекомендується замінити екран Motorola DROID Ultra. Залежно від пошкоджень, буде запропонований той чи інший вид ремонту.  
Motorola DROID Ultra - це найтонший смартфон від американської компанії. Має середній за розміром екран, який захищається від пошкоджень склом. Корпус виконаний з якісного матеріалу. У телефоні є всі важливі функції. Завдяки продуманому дизайну пристроєм зручно керувати однією рукою. Поломки трапляються з кожною технікою, і вони пов'язані з неправильною експлуатацією гаджета.
  Якою б не була несправність, майстри «Ай-Яй-Яй» на Хрещатику впораються з нею. Крім того, ремонт Motorola DROID Ultra можливий в будь-якому відділенні нашого сервісного центру в Києві.  

Коли потрібна заміна екрану в телефоні Motorola DROID Ultra?

  Часто через удари страждає дисплей. Коли на екрані з'являються смуги і плями, спостерігаються патьоки матриці або видно затемнені ділянки, значить пошкодився екран. Його потрібно замінити на новий. Заміна дисплея Motorola DROID Ultra у нас проводиться на робочий новий екран, що забезпечує якісне відображення картинки.   Ремонт Motorola DROID Ultra: замена стекла экрана киев украина фото  

Ремонт телефону Моторола дроїд Ультра в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"

  Досвід, кваліфікація та оснащення робочих місць фахівців нашої майстерні дозволяє виконувати швидкий і терміновий ремонт телефонів Моторола.   Всі роботи, що стосуються відновлення працездатності смартфонів, виконуються нашими майстрами з використанням сучасного обладнання.   У великий спектр надаваних послуг входять:  
  • доскональна діагностика стану телефону, що дозволяє виявити проблеми і поміняти тільки пошкоджені деталі;
  • Заміна будь-яких частин смартфона: скла, дисплея, всього корпусу, кришки акумулятора;
  • якісний ремонт після потрапляння всередину корпусу води.
  У нас можна полагодити телефон з найскладнішими поломками. Будь-які послуги, будь то заміна екрану Моторола дроїд Ультра або установка скла, будуть надані протягом декількох годин.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту