Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Moto G40 XT2135 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
2449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Moto G40 в найкоротші терміни

  Заміна скла Moto G40 - процедура, що вимагає великого досвіду і спеціалізованого обладнання, тому мало хто її робить. Однак майстри СЦ "Ай-Яй-Яй" спеціалізуються на безпечній заміні скла Moto G40. Основні причини появи тріщин на передній панелі-удари і падіння пристрою на тверду поверхню.   Якщо у вас є дрібні тріщини або подряпини на лицьовій поверхні, зверніться в будь-яку філію нашого сервісу для швидкої заміни скла Moto G40. При заміні тільки скла дисплей залишається оригінальний, а значить якість зображення не зміниться.   Коли потрібна заміна екрану Moto G40?   Заміна екрану Moto G40 потрібна, якщо:  
 • сенсор працює некоректно;
 • на екрані присутні темні плями;
 • на екрані видно биті пікселі,
 • некоректна робота підсвічування.
  Майстри сервіс-центру "Ай-Яй-Яй" зроблять заміну дисплея Moto G40 буквально за кілька годин, після чого ви отримаєте гарантію на виконані роботи.   ремонт Moto G40  

Скільки коштує ремонт Moto G40?

  Кожен бажаючий може дізнатися терміни і ціни на ремонт Moto G40 на сторінці моделі на сайті, а також у наших консультантів по телефону. Відремонтувати Moto G40 можна в будь-якій нашій майстерні. Кожна з них розташована в густонаселених районах Києва поруч з метро. В інших містах України ми також проводимо ремонт смартфонів. Для цього необхідно відправити нам пристрій Новою Поштою.   Довіривши нам ремонт Moto G40, Ви отримаєте наступні переваги:  
 • безкоштовна передремонтна діагностика пристрою,
 • гарантія на надані сервісом послуги,
 • ремонт з використання запчастин клієнта,
 • демократичні ціни на послуги,
 • кур'єрська доставка на ремонт по Києву.
  За додатковою консультацією ви завжди можете звернутися в онлайн-чат на сайті. Ми працюємо щодня!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту