Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Motorola Edge 30 Fusion з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1399 грн
1799 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Motorola Edge 30 Fusion зі збереженням матриці

  Заміна скла Motorola Edge 30 Fusion проводиться фахівцями Сервісного центру "Ай-Яй-Яй" з використанням спеціального обладнання, яке є не у всіх сервісах. Заміна скла Motorola Edge 30 Fusion окремо від екрану дозволяє зберегти вихідну матрицю смартфона і залишити без змін кольору і якість зображення. Дізнатися докладніше про ціни на ремонт, а також терміни його виконання, ви можете менеджера за телефонами, вказаними в розділі "Контакти" або написавши в зручні для вас месенджери. Спеціаліст відповість на всі ваші запитання і прийме заявку на ремонт вашого пристрою на сайті в онлайн-чаті.  

Швидка заміна екрану Motorola Edge 30 Fusion з гарантією якості

  Смартфон має хороший захист від подряпин, але, на жаль, не захищений від пошкоджень у разі удару або падіння. Якщо вам потрібно замінити екран Motorola Edge 30 Fusion, Сервісні майстри зроблять цей ремонт всього за кілька годин. Але як дізнатися, коли потрібно замінити екран?  
 • зображення не відображається на екрані;
 • з'явилися дефекти у вигляді плям і смуг;
 • не працює підсвічування або не відображається зображення;
 • сенсор смартфона не працює на всьому екран або частково.
  Сервісний центр "Ай-Яй-Яй" використовує для заміни тільки якісні екрани, і ми гарантуємо якість виконаних майстрами робіт.   ремонт Motorola Edge 30 Fusion киев украина, замена стекла, экрана  

Де можна замовити ремонт Motorola Edge 30 Fusion в Києві?

  Звернувшись в сервіс "Ай-яй» яй" , Ви отримаєте якісний ремонт Motorola Edge 30 Fusion, а також:  
 • гарантія на сервіс і запчастини, встановлені при ремонті;
 • безкоштовна первинна діагностика пристрою;
 • якісна робота спеціалістів;
 • відправити телефон на ремонт Новою Поштою можна з будь-якої точки країни;
 • можливість використання кур'єрської доставки по Києву Для замовлення ремонту;
 • ремонт з власними запчастинами.
  На сайті ви знайдете інформацію про умови ремонту Motorola Edge 30 Fusion, а також про можливість отримання приємного бонусу. Кожен день з 10: 30 до 11: 30 проходить акція «Щаслива година», яка дає можливість отримати знижку 10%.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту