Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Motorola ELECTRIFY M XT901 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1249 грн
1699 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Motorola ELECTRIFY M і проведення термінового ремонту в місті Київ

  Заміна скла Motorola ELECTRIFY m буде проведена якісно, швидко, в чому вже неодноразово переконувалися наші клієнти. Дана процедура допоможе повернути колишній вигляд девайсу, зберігши матрицю оригінальною. Заміна скла Моторола Електріфі м стане можливою в тому випадку, якщо екран і сенсор продовжують працювати справно. Багато майстрів відмовляються міняти скло, вони пропонують заміну безпосередньо дисплейного модуля. Це коштує дуже дорого. Сервісний центр "Ай-Яй-Яй" спеціалізується на установці сенсорного скла окремо від екрану.  
Користувачі техніки Motorola ELECTRIFY m відзначають не тільки її простий дизайн, але і корисні, цікаві і численні функції. При належному поводженні з пристроєм, воно прослужить дуже довго. Але якщо одного разу буде потрібно ремонт Motorola ELECTRIFY m, потрібно доручити це завдання перевіреного Сервісного центру.
  Майстерня "Ай-Яй-Яй" пропонує свої послуги з 2012 року. У нас будь-який вид ремонту, будь то заміна дисплея Motorola ELECTRIFY M або установка скла, буде виконаний на всі 100 відсотків.  

У яких випадках потрібна заміна екрану в телефоні Motorola ELECTRIFY m?

  Діагностувати причину поломки і прийняти рішення про те, чи потрібна заміна екрану Моторола Електріфі М, можуть майстри нашого сервісного центру. Замінити дану деталь самостійно не рекомендується, так як заміна дисплея – це складний технічний процес, що вимагає високого рівня навичок і професійного обладнання. Якщо смартфон, який отримав пошкодження в результаті падіння, показує картинку з дефектами, будь то плями або смуги, значить відновити його працездатність зможе тільки заміна екрану Motorola ELECTRIFY M.   Ремонт Motorola ELECTRIFY M: замена стекла экрана киев украина фото  

Ремонт смартфона Моторола Електріфі М в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"

  Наш СЦ пропонує Вам:  
  • безкоштовну діагностику гаджета;
  • оригінальні деталі та копії високої якості;
  • мінімальний час на усунення несправності;
  • гарантію від сервісного центру.
  Встановивши точну причину поломки, фахівці зможуть поміняти пошкоджену деталь на нову, що гарантує справність техніки після ремонту. Ті, хто бажає полагодити телефон Моторола в нашому сервісному центрі, можуть привезти свій пристрій в одне з наших відділень в Києві або надіслати нам його, відправивши його через компанію-перевізника «Нова Пошта». Ми поважаємо і цінуємо довіру клієнтів, тому Працюємо з максимальною відповідальністю і віддачею! Забезпечимо кожному індивідуальний підхід і надамо сервіс на високому рівні.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту