Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Motorola Razr 2022 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану
2249 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Motorola Razr 2022 при тріщинах на екрані

  Заміна скла Motorola Razr 2022 в більшості випадків потрібно після падіння смартфона на тверду поверхню. Якщо після падіння ви помітили тріщини і подряпини, які тільки псують зовнішній вигляд, але не впливають на роботу екрану, потрібна заміна тільки скла. Заміна пошкодженого скла дешевше заміни всього дисплея. Однак затягувати з візитом до майстра не рекомендуємо, так як через тріщини в екран може потрапити пил і волога, які потім можуть пошкодити матрицю. Перед початком ремонту майстер проведе безкоштовну діагностику пристрою. Після виявлення несправності і її причин фахівець приступає до необхідного ремонту.  

Заміна екрану Motorola Razr 2022 з доставкою по Україні

  Заміна екрану Motorola Razr 2022 може знадобитися в самий невідповідний момент. Ви можете замовити дану послугу в сервісному центрі "Ай-яй» яй" одним з наступних способів:  
 • зателефонувавши оператору по телефону (номер вказаний на сайті в розділі Контакти);
 • написавши на сайті в онлайн-чат або в будь-який месенджер;
 • особисто відвідати одну з філій Сервісного центру "Ай-Яй-Яй";
 • використання кур'єрської доставки.
  Якщо ви не в Києві, ви можете замовити у нас ремонт Motorola Razr 2022 і відправити його за допомогою Нової Пошти. Для замовлення потрібно заповніть форму на сайті або зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення деталей.   Ремонт Motorola Razr 2022: Киев, Украина  

Де можна замовити ремонт Motorola Razr 2022 в Києві?

  Користувачі, яким потрібен ремонт Motorola Razr 2022, часто звертаються в сервісний центр «Ай-Яй-Яй». Багато з них стали нашими постійними клієнтами, і є кілька причин довіряти нам:  
 • сервісний центр «Ай-Яй-Яй» - один з найбільших сервісних центрів по ремонту смартфонів і портативної техніки;
 • ми працюємо з 2012 року і заслужили довіру понад 30 000 клієнтів;
 • на нашому сайті ви можете знайти чесні відгуки покупців;
 • після ремонту надаємо гарантію, якою можна скористатися в разі зауважень по виконаній роботі;
 • ми працюємо тільки на дорогому якісному обладнанні;
 • є власний склад запчастин, що дозволяє оперативно проводити ремонт, не чекаючи доставки запчастин з інших місць;
 • ми беремося за складний ремонт.
  Також у нас діє акція «Щаслива година» щодня з 10.30-11.30, яка дозволяє отримати знижку 10% на ремонт.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту