Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Moto G30 XT2129-2 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
2149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Moto G30 зі збереженням оригінальної матриці

  Заміна скла Moto G30 - це процедура, яку не слід намагатися виконувати вдома без відповідного обладнання та навичок. Ви можете замовити заміну скла Moto G30 в нашому сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» на Мінській. Досвідчені майстри відновлять розбите скло смартфона, зберігши при цьому оригінальну матрицю. До того ж вартість цієї послуги значно нижче повної заміни екрану.   При механічному пошкодженні лицьової поверхні необхідно замінити скло Moto G30, оскільки ви ризикуєте погіршити стан свого мобільного пристрою. У нас завжди є необхідні матеріали і якісні запчастини для ремонту.  

Коли потрібна повна заміна екрану Moto G30?

  Досвід показує, що заміна екрану Moto G30 необхідна в наступних випадках:  
 • сенсор не реагує на палець,
 • на екрані з'явилися смуги,
 • на екрані видно чорні плями,
 • немає підсвічування.
  Майстри сервіс-центру "Ай-Яй-Яй" можуть зроблять заміну дисплея Moto G30 всього за кілька годин. Ми використовуємо тільки якісні деталі, які прослужать довгі роки. Також ми даємо гарантію на надані послуги.   ремонт Moto G30  

Де в Києві замовити ремонт Moto G30 з доставкою?

  Якщо вам терміново необхідний ремонт Moto G30, напишіть в онлайн-чат на сайті або зателефонуйте за вказаними телефонами. Наші консультанти оперативно дадуть відповідь на всі ваші запитання. Також ви можете звернутися в будь-який з наших відділень, які розташовані практично у всіх районах Києва поруч з метро. Ви можете також замовити ремонт Moto G30 з іншого міста України, відправивши нам пристрій Новою Поштою.   Переваги звернення в СЦ "Ай-Яй-Яй":  
 • безкоштовна діагностика,
 • гарантія на послуги,
 • можливість використання своїх запчастин для ремонту,
 • професійне обладнання,
 • працюємо по всій Україні.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту