Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Nokia 2 TA-1029 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 999 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Nokia 2: скільки коштує Діагностика гаджета

  Заміна скла Nokia 2 так само як і будь-які інші види комплексних заходів, спрямованих на відновлення функціональності вийшов з ладу гаджета, виконуються досвідченими інженерами Сервісного центру «Ай-Яй-Яй» із застосуванням європейського обладнання. Перш ніж зробити ремонт Nokia 2, майстри візуально оглянуть мобільний пристрій, після чого проведуть його ретельну діагностику. Для наших клієнтів дана послуга надається безкоштовно. В ході дослідження експерти виявляють як явні, так і приховані поломки. За підсумками даної перевірки складається технічний звіт, калькуляція послуг, і позначаються терміни, протягом яких буде проведена заміна екрану Нокіа 2 або ремонт контролера харчування.   У своїй роботі ми незмінно керуємося принципами індивідуального підходу до кожного клієнта і сумлінного виконання взятих на себе зобов'язань, що підтверджує надається нами гарантія.  

Заміна екрану Нокіа 2: Як дізнатися, де ми знаходимося

  Діяльність Сервісного центру Ай-Яй-Яй активно представлена в місті Київ. Тому скористатися перевагами послуги професійний ремонт Nokia 2 ви можете в будь-якому відділенні нашої мережі. Щоб не витрачати час на пошуки місцезнаходження наших представництв, ознайомтеся з інформацією, представленою на нашому сайті в розділі «Контакти». Уточнити оптимальний маршрут, так само як і отримати цікаві відомості щодо наданого нами сервісу, ви можете, зателефонувавши по телефону або відправивши лист на нашу електронну пошту. Альтернативними варіантами комунікації з нашими експертами є:   * Вайбер; * Скайп; * Послуга «зворотний дзвінок»; * Онлайн-консультант.   ремонт nokia 2: замена стекла, экрана киев фото  

Тривала гарантія на ремонт Nokia 2 і встановлені комплектуючі

  Профільна освіта наших майстрів, теоретичні знання та накопичені практичні навички дозволяють повертати до життя девайси з найсерйознішими поломками. Для досягнення бажаного результату ми застосовуємо професійні інструменти і надійні запчастини як оригінального виробництва, так і високоякісні копії. Після того, як заміна скла Nokia 2 виконана, працездатність девайса перевіряється, щоб переконатися в його повній справності, яку можна гарантувати. Сервісний центр "Ай-Яй-Яй" завжди несе відповідальність за свою роботу, пропонуючи сервіс якісно-високого рівня.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту