Місто:
Мова:
Ремонт Nokia
Виберіть модель:

Сучасний ремонт телефонів NOKIA Київ: заміна скла, заміна екрану

Ремонт телефонів NOKIA Київ продовжує бити свої особисті рекорди запитів у різних столичних сервісних центрах. Незважаючи на різке зниження популярності гаджетів даної фірми серед користувачів останніми роками, у багатьох людей досі залишилися в користуванні моделі Нокіа, які справно працюють, час від часу вимагаючи профілактичного ремонту. Сучасні лінійки телефонівNokia мають всі необхідні характеристики для продуктивної роботи, тому теж набирають популярності. Однак невеликі сервісні майстерні частіше можуть працювати зі старими кнопковими телефонами від Nokia, а ось пристрій нових смартфонів вивчати не прагнуть. Тому, при необхідності ремонту телефону Nokia, важливо вибрати той сервіс, де фахівці та професійне обладнання не зіпсують телефон, а допоможуть його відновити. Великі екрани смартфонів Nokia якісно передають зображення і кольори, але теж можуть розбиватися при ударах або падінні. Популярна заміна скла Nokia Київ і в мережі сервісних центрів «Ай-Яй-Яй», де її допоможуть виконають висококваліфіковані інженери, які мають оригінальні деталі для проведення ремонту.

Де відбувається заміна скла Nokia Київ?

Часті випадки пошкодження екранів смартфонів від Nokia призводять до того, що клієнти довгий час користуються гаджетом із тріщинами, оскільки вважають, що доведеться замінювати дорогий екран телефону. Це не завжди відповідає дійсності. У мережі сервісів «Ай-Яй-Яй» можлива окрема заміна скла Nokia Київ, за умови, що внутрішні компоненти телефону не порушені. Замінити скло без заміни дисплея коштує значно дешевше, але зробити такий ремонт може лише професійний майстер за допомогою спеціального обладнання, оскільки телефон для заміни скла необхідно розібрати повністю, а потім заново зібрати. Важливо не пошкодити материнську плату пристрою, шлейфи, не подряпати корпус. Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» пропонує здійснити будь-який ремонт телефонів NOKIA Київ, включаючи заміну скла на смартфони цієї марки, якісно та швидко. Наші інженери мають досвід роботи з телефонами Нокіа, вони знають техніки проведення заміни скла без торкання екранного модуля, можуть здійснити професійне складання гаджета, після якого він нічим не відрізнятиметься від нового пристрою.

Швидка заміна екрана на телефоні Nokia в мережі «Ай-Яй-Яй»

За відсутності можливості замінити одне скло і не торкатися дисплея під час ремонту, сервісні фахівці мережі «Ай-Яй-Яй» допоможуть встановити на смартфон Нокіа новий екранний блок. Необхідна заміна екрана на телефоні Nokiaу випадках, коли, крім тріщин на склі, замовник скаржиться на те, що на екрані виникають плями або смуги, тач відповідає на дотик не на всіх ділянках екрана, іноді телефон вимикається. Все це свідчить про пошкодження внутрішніх складових екранного модуля або інших компонентів телефону. Інженери мережі «Ай-Яй-Яй» обов'язково зроблять діагностичний огляд гаджета Нокіа та визначать проблему. Якщо заміна екрану допоможе усунути функціональні збої, в нашій мережі виконають її швидко, оскільки комплектуючі для смартфонів Nokia є в наявності на складі. Після виконаного ремонту замовник отримує відновлений гаджет та гарантію на проведену заміну.
 

 

 

Заміна мікрофону на телефоні Nokia

Пошкодження мікрофона можуть бути спричинені потраплянням вологи, бруду, спробами почистити його гострими предметами та механічними пошкодженнями телефону. Основною ознакою поломки мікрофона є погана чутність під час розмови. У такому випадку на телефоні Nokia потрібно замінити мікрофон . Такий ремонт триває не довго, в середньому це лише 3-4 години.
 

Заміна скла на телефоні Nokia

Розфокусування, погіршення якості знімків з основної камери, розмиті фото – це ознаки того, що телефон Nokia потребує заміни скла камери . Для фахівців ця процедура не становить особливої ​​складності. Майстер видалить пошкоджене скло, акуратно прибере усі уламки в камери і встановить нове скло. Триває такий ремонт близько 3-4 годин.
 

Заміна динаміка телефону Nokia

Ознаки того, що в телефоні Nokia потрібна заміна динаміка, є погане звучання або відсутність звуку, хрипи, тихий звук. Пошкодження часто виникають при падіннях та залитті телефону, а також при спробі неакуратно почистити динамік гострими предметами. Триває заміна динаміка не довго, зазвичай ремонт займає близько чотирьох годин.

Заміна роз'єму заряджання на телефоні Nokia

Щоб зарядити телефон Вам потрібно шукати особливе положення для кабелю та телефону? Це свідчить про те, що в телефоні Nokia потрібно замінити роз'єм заряджання . Такий ремонт у сервіс-центрі проводиться щодня, оскільки проблема є досить поширеною. Процедура не тривала, вона займає близько 3-4 годин.

Заміна заднього скла, кришки телефону Nokia

Тріщини на задній панелі, подряпини або вм'ятини – основні причини, які потребують заміни задньої кришки на телефоні Nokia . Ремонт у цьому випадку простий і полягає він у усуненні пошкодженої запчастини та встановлення нової. Тривалість ремонту в даному випадку лише 3-4 години, залежно від моделі телефону.

Заміна акумулятора на телефоні Nokia

Заміна акумулятора на телефоні Nokia може знадобитися після великої кількості циклів заряду/розряду, коли час автономної роботи значно скорочується. Для того, щоб повернути смартфону колишню автономність, майстер витягне батарею, що зносилася, і на її місце встановить нову, приблизно, протягом 3-4 годин.

Заміна кнопки на телефоні Nokia

При попаданні води або бруду клавіша може вийти з ладу і не реагувати на натискання, натискатися занадто легко, без клацання. Щоб усунути несправність, потрібна заміна кнопки на телефоні Nokia . Ремонт є процедурою, яка передбачає розбір телефону, демонтаж несправної кнопки і встановлення нової. Як правило, ремонт триває близько 3-4 годин, залежно від особливостей конструкції смартфона.

Розблокування телефону Nokia

Розблокування телефону Nokia допоможе, якщо Ви втратили доступ до облікового запису Google на Вашому смартфоні або забули графічний пароль розблокування смартфона. Ми повернемо Вам можливість скористатися вашим смартфоном.

Чищення телефону Nokia після води

Волога всередині корпусу смартфона, навіть якщо немає ознак несправності, потенційно загрожує пошкодженню внутрішніх компонентів. Щоб уникнути можливих пошкоджень, необхідно чистити телефон Nokia після води .
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Nokia (екран розбитий, але працює)
від 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Nokia (дисплей не показує, дисплей не реагує)
від 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Nokia (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Nokia (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Nokia (співрозмовник не чує)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Nokia (немає звуку на телефоні)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Nokia (на задній панелі пішли тріщини)
від 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Nokia (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Nokia (камера не фокусується, камера не працює)
від 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Nokia (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Nokia (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Nokia (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Nokia після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Nokia (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
від 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Nokia (телефон заблоковано на обліковому записі)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту